REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie zdążyłeś kupić The Humble Bundle? Wygraj go u nas

04.04.2012
10:07
Nie zdążyłeś kupić The Humble Bundle? Wygraj go u nas
REKLAMA
REKLAMA

The Humble Bundle to zestaw gier, który stali czytelnicy Spider’s Web powinni już znać. Za paczkę gier płaci się dowolną kwotę, ustala, jaka jej część zostanie przeznaczona dla deweloperów, jaka dla twórców The Humble Bundle, a jaka na cele charytatywne. Wszystkie gry dostępne są w wersjach na Windowsa, OS X, Linuksa i Androida. Po raz kolejny mamy dla Was jeden kod prezentowy na zakończony już Humble Bundle, w którego zestaw wchodzi 6 gier: Zen Bound 2, Canabalt, Cogs, Avadon: The Black Fortress i Snuggle Truck.

Tym razem mamy dla Was dwa pytania, na które trzeba odpowiedzieć poprawnie w jednym komentarzu, podając jednocześnie w naszym systemie komentarzy poprawny adres mailowy, na który wyślemy kod prezentowy:

– jak nazywało się studio deweloperskie, które stworzyło pierwszą część Grand Theft Auto?

– jak nazywał się szef fabryki RuptureFarm, który postanowił przerobić niewolników/pracowników na konserwy w kultowej już pierwszej części gry platformowej Oddworld: Abe’s Oddysee?

Warto odpowiedzieć poprawnie, bo gry w obecnej paczce The Humble Bundle znajdują się gry tak grywalne, że potrafią wciągnąć na długie godziny… Mnie w szczególności zafascynował Zen Bound 2, który polega na… Owijaniu w linę. Polecam!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA