REKLAMA

Mamy dla Was paczkę gier Humble Bundle, świetnego cyklu

12.02.2012 15.59
Mamy dla Was paczkę gier Humble Bundle, świetnego cyklu
REKLAMA
REKLAMA

Mamy dla Was zestaw gier the Humble Indie Bundle. Humble Inidie Bundle to świetna, cykliczna inicjatywa, w ramach której przez określoną ilość czasu, za dowolną sumę można otrzymać zestaw gier na Windowa, Maca lub Linuksa. Kupujący decyduje, jaką część datku przeznacza dla deweloperów, twórców Humble Indie Bundle i dla organizacji charytatywnych, Electronic Frontier Foundation i Child’s Play Charity, która dostarcza prezenty dzieciom przebywającym w szpitalach na całym świecie. Dotychczas twórcom udało się w ten sposób zebrać ponad 11 milionów dolarów.

Humble Indie Bundle zawsze zawiera gry stworzone przez niezależne studia. Dotychczas w jego ramach pojawiły się miedzy innymi gry takie, jak Super Meat Boy, Trauma (świetna, innowacyjna gra point&click, osobiście polecam), Darwinia, Uplink czy Crayon Physics Deluxe. Gry dostępne w ten sposób w zwykłej dystrybucji kosztują zazwyczaj kilkadziesiąt dolarów.

Obecna, dziewiąta edycja Humble Indie Bundle zawiera świetne gry: World of Goo, Osmos, Anomaly, Edge i dodaną niedawno Toki Tori. Jest to pierwsza edycja, która prócz wsparcia wszystkich największych desktopowych systemów posiada również wersje dla smartfonów i tabletów z Androidem. Użytkownik, który zdecyduje się na kupno, dostanie dostęp do wszystkich wersji gier wolnych od DRM i dodatkowo do soundtracków.

World of Goo chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta przezabawna gra logiczno – zręcznościowa stała się w 2009 roku hitem. Od tego czasu pojawiła się na wszystkich platformach szturmem podbijając serca zwykłych graczy śmiesznymi tekstami i ciekawą fabułą. Sama przeszłam ją już z 10 razy i za każdym razem bawi mnie tak samo.

Anomaly Warzone Earth to dopracowana strategia, określana jako “odwrócony tower defense”. Osmos za to jest grą polegającą na… Pochłanianiu komórek? W każdym razie gra jest bardzo relaksująca i wciągająca. EDGE to klasyczne zęcznościowe puzzle, a Toki Tori to przyjemna platformówka z żółtym ptaszkiem w roki głównego bohatera.

Humble Indie Bundle to naprawdę ciekawa inicjatywa, w której dorwać można często paczki świetnych gier. To, że dodano wersje dla Androida to wisienka na torcie i kolejny powód, by zakupić Humble Indie Bundle.

Obecna edycja trwa jeszcze tylko 2 dni, więc polecamy pospieszyć się z decyzją. Tymczasem mamy dla Was pytanie. Ten, kto pierwszy odpowie, dostanie link do wersji prezentowej trwającego właśnie Humble Indie Bundle.

Pod jaką nazwą w Japonii studio 2DBoy wydało grę World of Goo?

Odpowiadajcie w komentarzach. Kto pierwszy, ten lepszy – pamiętajcie, aby w formularzu naszego systemu komentarzy Disqs podać poprawny adres mailowy, bo to na niego wyślemy link prezentowy.

Życzymy też miłej gry – ja przepadłam na razie dla Osmos i World of Goo, kolejnymi pozycjami zajmę się później:)

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA