REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Mamy dla Was paczkę gier Humble Bundle, świetnego cyklu

12.02.2012
16:59
Mamy dla Was paczkę gier Humble Bundle, świetnego cyklu
REKLAMA
REKLAMA

Mamy dla Was zestaw gier the Humble Indie Bundle. Humble Inidie Bundle to świetna, cykliczna inicjatywa, w ramach której przez określoną ilość czasu, za dowolną sumę można otrzymać zestaw gier na Windowa, Maca lub Linuksa. Kupujący decyduje, jaką część datku przeznacza dla deweloperów, twórców Humble Indie Bundle i dla organizacji charytatywnych, Electronic Frontier Foundation i Child’s Play Charity, która dostarcza prezenty dzieciom przebywającym w szpitalach na całym świecie. Dotychczas twórcom udało się w ten sposób zebrać ponad 11 milionów dolarów.

Humble Indie Bundle zawsze zawiera gry stworzone przez niezależne studia. Dotychczas w jego ramach pojawiły się miedzy innymi gry takie, jak Super Meat Boy, Trauma (świetna, innowacyjna gra point&click, osobiście polecam), Darwinia, Uplink czy Crayon Physics Deluxe. Gry dostępne w ten sposób w zwykłej dystrybucji kosztują zazwyczaj kilkadziesiąt dolarów.

Obecna, dziewiąta edycja Humble Indie Bundle zawiera świetne gry: World of Goo, Osmos, Anomaly, Edge i dodaną niedawno Toki Tori. Jest to pierwsza edycja, która prócz wsparcia wszystkich największych desktopowych systemów posiada również wersje dla smartfonów i tabletów z Androidem. Użytkownik, który zdecyduje się na kupno, dostanie dostęp do wszystkich wersji gier wolnych od DRM i dodatkowo do soundtracków.

World of Goo chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta przezabawna gra logiczno – zręcznościowa stała się w 2009 roku hitem. Od tego czasu pojawiła się na wszystkich platformach szturmem podbijając serca zwykłych graczy śmiesznymi tekstami i ciekawą fabułą. Sama przeszłam ją już z 10 razy i za każdym razem bawi mnie tak samo.

Anomaly Warzone Earth to dopracowana strategia, określana jako “odwrócony tower defense”. Osmos za to jest grą polegającą na… Pochłanianiu komórek? W każdym razie gra jest bardzo relaksująca i wciągająca. EDGE to klasyczne zęcznościowe puzzle, a Toki Tori to przyjemna platformówka z żółtym ptaszkiem w roki głównego bohatera.

Humble Indie Bundle to naprawdę ciekawa inicjatywa, w której dorwać można często paczki świetnych gier. To, że dodano wersje dla Androida to wisienka na torcie i kolejny powód, by zakupić Humble Indie Bundle.

Obecna edycja trwa jeszcze tylko 2 dni, więc polecamy pospieszyć się z decyzją. Tymczasem mamy dla Was pytanie. Ten, kto pierwszy odpowie, dostanie link do wersji prezentowej trwającego właśnie Humble Indie Bundle.

Pod jaką nazwą w Japonii studio 2DBoy wydało grę World of Goo?

Odpowiadajcie w komentarzach. Kto pierwszy, ten lepszy – pamiętajcie, aby w formularzu naszego systemu komentarzy Disqs podać poprawny adres mailowy, bo to na niego wyślemy link prezentowy.

Życzymy też miłej gry – ja przepadłam na razie dla Osmos i World of Goo, kolejnymi pozycjami zajmę się później:)

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA