Bez luksusu w Nokii
O tym, że należąca do Nokii marka Vertu - ekskluzywna marka telefonów, które kosztują niekiedy więcej niż Ferrari, czy jacht - idzie pod młotek słyszymy od przynajmniej grudnia 2011 r. Tym razem jednak sytuacja fińskiego producenta jest na tyle napięta, że sprzedaż Vertu jest bardziej niż uzasadniona - chodzi o to, żeby maksymalnie skupić się na głównym biznesie pozbywając się pobocznych linii biznesowych. A wbrew pozorom Vertu to poważne aktywo.

REKLAMA
