REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Będziemy testować Samsungi Solidy. Podpowiedzcie nam jak!

05.04.2012
20:35
Będziemy testować Samsungi Solidy. Podpowiedzcie nam jak!
REKLAMA
108 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Ostatnio zastanawiałam się, czy potrzebny mi smartfon. Teraz mam okazję to sprawdzić. Do testów dziś przyjechały dwa modele Samsungów Solid: B2710 i C3550. Telefony różnią się wyglądem, wielkością ekranu, aplikacjami i szczegółami. Mam zamiar przekonać się ile są warte, a w przypadku Solida B2710 czy naprawdę jest taki wytrzymały, jak mówią na mieście! Tak, będę maltretować biedny telefon, by sprawdzić, ile jest wart, a Wy mi w tym pomożecie:) Jak? Podsuwając mi pomysły na to, co zrobić z Solidem!

Pierwsze wrażenie po odpakowaniu obu Solidów jest mniej więcej takie: “łał, spore rozmiary!”. Testy zapowiadają się naprawdę ciekawie. Niby to są ficzerfony, ale potrafią połączyć się z 3G, mają wbudowane podstawowe funkcje internetowe, w tym komunikator, czy klientów Twittera i Facebooka, aparaty… Mi najbardziej podobają się śruby, które trzeba odkręcić, by dostać się do slotu karty SIM:)

Wrażeniami z testowania podzielę się później, a tymczasem powiedzcie mi, co mam zrobić z Solidem B2710? Bo mam już kilka pomysłów, choć nie wiem, czy niektóre nie są zbyt ostateczne…

Topienie i babranie w jeziornym mule już zaplanowane
Skoczyć czy nie skoczyć, oto jest pytanie!
To już chyba zbyt ostateczne rozwiązanie...
Może nie na trawie, tylko na asfalcie?

Piszcie w komentarzach swoje pomysły na testy wytrzymałościowe B2710, a postaram się zrealizować Wasze destrukcyjne fantazje, nagrać to i pokazać!

Oba Solidy:

 

B2710 po prawej

W środku Nokia 1616, przy Solidach malutka
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA