REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Zapisz się do kolejki po Instagram na Androida!

25.03.2012
12:26
Zapisz się do kolejki po Instagram na Androida!
REKLAMA
REKLAMA

Trzeba przyznać, że twórcy hitowej aplikacji i serwisu społecznościowego na iOS – Instagram potrafią budować napięcie wokół wielce oczekiwanej premiery aplikacji na platformie Google Android. Najpierw, podczas niedawnej konferencji SXSW opowiadali zebranej gawiedzi o tym, jak fajna ma być aplikacja na Androida i że całkiem lepsza od wersji na iPhone’a; teraz odpalili specjalną stronę internetową, na której można się zapisać  „do kolejki na Instagram na Androida”.

To oznacza, że zapewne już wkrótce zostanie udostępniona otwarta wersja beta aplikacji dla tych, którzy zostawią w formularzu swój adres internetowy. Wcześniej twórcy Instagram informowali, że trwają już zamknięte testy aplikacji na szerokiej grupie testerów.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Instagram małe przypomnienie opisu serwisu z jednego z naszych poprzednich wpisów na jego temat:

Pomysł na serwis jest banalnie prosty – użytkownicy wrzucają do niego fotografie, najeczęściej potraktowane wcześniej jednym z dostępnych w aplikacji filtrów, po czym inni użytkownicy mogą je polubić i skomentować. Ale w tej prostocie i samej konstrukcji aplikacji tkwi cała jej magia i choć wcześniej, przed debiutem Instagram, jak i później było mnóstwo podobnych aplikacji, to jednak żadna z nich nie odniosła porównywalnego sukcesu do Intagram.

Jedno jest pewne – Instagram na Androidzie ma szansę znacznie poszerzyć pole rażenia tego mobilnego serwisu społecznościowego skupionego wokół zdjęć. Dotychczas udało się Instagram zdobyć 27 mln użytkowników. Wydaje się, że z łatwością pomnożą tę liczbę przez dwa wkrótce po debiucie aplikacji na Androida.

Ja już się zapisałem i czekam na zwrotnego e-maila, w którym twórcy poinformują mnie o tym, że mogę już Instagram na Androida pobrać.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA