REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Wyniki konkursu Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800

08.02.2012
22:36
Wyniki konkursu Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800
REKLAMA
REKLAMA

Długo obradowaliśmy wewnętrznie co mamy zrobić – czy uznać wyniki głosowania na 10 najlepszych zdjęć w naszym konkursie „Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800„, które nieco wymknęło się spod naszej kontroli, czy też wybrać inne rozwiązanie. Konsultowaliśmy się również z prawnikami. Stąd ten mały poślizg przy publikacji oficjalnych wyników. 

Wszystkim Wam należą się małe wyjaśnienia – był to pierwszy konkurs tego typu na Spider’s Web, w którym chcieliśmy oddać sprawę wygranej w ręce Czytelników. Wydawało nam się to po prostu bardziej fair, kiedy to odwiedzający decydują o tym, kto wygra cenną nagrodę, a nie wewnętrzne jury, które zawsze może być posądzone o brak należytej uczciwości. Zwyczajnie po ludzku wydawało nam się, że taka formuła konkursu będzie bardziej przejrzysta.

Niestety nie przewidzieliśmy do końca tego, co mogło się zdarzyć. Choć może inaczej – wydawało nam się, że jesteśmy dobrze przygotowani. A jednak, mimo że w trakcie głosowania na bieżąco staraliśmy się chować wszystkie furtki związane z trickami, to niestety nie do końca udało nam się nad tym zapanować.

Rozważaliśmy kilka opcji – unieważnić głosowanie i rozpisać je na nowo lub samemu wybrać zwycięzców bez oglądania się na wyniki głosowania. Po wewnętrznych konsultacjach oraz rozmowach z zaprzyjaźnionymi prawnikami, zdecydowaliśmy się jednak utrzymać wyniki głosowania. Mówiąc kolokwialnie – bierzemy to na klatę.

W związku z tym pragniemy poinformować, że zwycięzcami w konkursie Spider’s Web oraz firmy Nokia zostali Bartplus oraz Łukasz Skotnicki, którzy dostają od nas nowiutkie, lśniące Nokie Lumia 800.

Zwycięzcom gratulujemy. Poniżej prezentacja zwycięskich zdjęć.

Autor: bartplus
Autor: Łukasz Skotnicki

Prosimy zwycięzców o kontakt mailowy.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA