Tech

Konkurs - Wymień swoją starą komórkę na Nokia Lumia 800

276 interakcji
dołącz do dyskusji

Wspólnie z partnerem naszego serwisu, firmą Nokia mamy dla Czytelników Spider’s Web konkurs, w którym do wygrania będzie najnowszy flagowy model smartfonu – Nokia Lumia 800. I to na dodatek w imponującej liczbie dwóch egzemplarzy (oczywiście dla dwóch różnych zwycięzców). Oto co trzeba zrobić najnowszy model Nokii wygrać:

Zrób sobie zdjęcie ze swoim starym telefonem komórkowym, którym przekonasz nas, że to właśnie Tobie powinniśmy dać nową Nokię – Lumię 800. Oczywiście zdjęcie musi mieć swoją historię, mocną sugestię, która udowodni, że to Tobie należy się Nokia Lumia 800. Zdjęcie umieść w dowolnym miejscu w sieci: w wybranym serwisie społecznościowym, na swojej stronie internetowej, blogu, serwisie ze zdjęciami, w aplikacji mobilnej – gdziekolwiek chcesz i  w komentarzu do konkursowego wpisu na Spider’s Web zamieść do niego link, który jednocześnie będzie traktowany jako Twoje zgłoszenie konkursowe.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od dzisiaj, tj. 25 stycznia do 3 lutego (piątek). W sobotę 4 lutego ogłosimy 10 naszym zdaniem najlepszych zdjęć, ale… wyboru zwycięzców dokonają Czytelnicy Spider’s Web głosując na najlepsze zdjęcia w specjalnej sondzie, która zostanie zorganizowana na Spider’s Web. Głosowanie na najlepsze zdjęcia będzie trwało do 7 lutego (wtorek) do końca dnia. W środę 8 lutego ogłosimy zwycięzców, czyli dwójkę właścicieli zdjęć z największą liczbą głosów.

Mam nadzieję, że zasady są zrozumiałe. Życzymy powodzenia. Liczymy na Waszą kreatywność, bo za darmo smartfonów Nokia Lumia 800 nie rozdamy!

 

Oficjalny regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Przemysław Pająk, właściciel serwisu Spider’s Web. Wszelkie uwagi odnośnie przebiegu konkursu należy kierować na adres przemyslaw.pajak(at)gmail.com.

2. Sponsorem nagród w konkursie jest partner Spider’s Web, firma Nokia. Nagrodami w konkursie są dwa smartfony Nokia Lumia 800.

3. Uczestnicy konkursu proszeni są o wykonanie zdjęcia, którym udowodnią, że należy im się nowy smartfon Nokia Lumia 800. Zdjęcie powinno zawierać postać uczestnika konkursu oraz jeden ze starych modeli telefonów dowolnej marki. Jeden uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

4. Zdjęcie ma zostać umieszczone w dowolnym miejscu w sieci związanym z uczestnikiem konkursu. Może to być własna strona internetowa, blog, konto w wybranym serwisie społecznościowym, konto w wybranym serwisie hostingu zdjęć, itp. Link do zdjęcia powinien być zamieszczony w komentarzu pod wpisem konkursowym na Spider’s Web.

5. Zgłoszenia do konkursu rozumiane jako komentarz z linkiem do zdjęcia przyjmowane są do 3 lutego (piątek).

6. Organizator konkursu wraz ze sponsorem konkursu wybiorą 10 najlepszych zdjęć, które zostaną następnie poddane pod głosowanie Czytelników Spider’s Web za pomocą sondy. Głosowanie trwa do 10 lutego. Właściciele dwóch zdjęć z największą liczbą głosów wygrywają.

7. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 11 lutego 2012 r.

8. Wykluczenia z konkursu: blogerzy Spider’s Web oraz członkowie ich rodzin nie mogą brać udziału w konkursie

 

P.S. Sporo osób pyta mnie, czy zdjęcie można obrabiać cyfrowo (np. w Photoshopie). Nasza odpowiedź brzmi: tak, róbcie z nimi co Wam się podoba. Liczy się końcowy efekt – historia zdjęcia, zaskakująca treść z niego wynikająca, itd.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst