Sony podniósł ceny muzyki Whitney Houston - zaczęły się żniwa
Wszyscy kochamy wytwórnie muzyczne i chcemy oddać im jak największą część swoich pieniędzy. Po co oddawać je artystom, skoro można wytwórniom? Zresztą nawet nie musimy dbać o to, bo one same się upomną o swoje. Tak jak w weekend. Po śmierci Whitney Houston Sony Music szybko zwiększyło ceny przeczuwając, że przyjdą żniwa. Sony miał rację, bo utwory i albumy Houston znalazły się na szczytach najczęściej kupowanych pozycji. A zarzut żerowania na śmierci? Kto by się tym przejmował. Sony się należy i już!

REKLAMA