REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Readability na Androida już wkrótce

14.02.2012
22:51
REKLAMA
REKLAMA

Popularne narzędzie pozwalające na konwertowanie treści internetowych w wygodne do czytania artykuły ma się wkrótce pojawić w wersji na system mobilny Google’a.

Kilka tygodni temu program stał się ogólnodostępnym i darmowym narzędziem – wcześniej był płatny. Również od kilku tygodni, a dokładniej od 3 miesięcy na stronie internetowej programu widnieje wpis, że niedługo pojawi się wersja na platformę iOS.

Twórcy aplikacji najwyraźniej stwierdzili, że dobrze będzie stworzyć Readability na oba najważniejsze systemy mobilne jednocześnie, o czym świadczą ostatnie wpisy na ich koncie na Twitterze sugerujące, że Readability wyląduje wkrótce również w Android Markecie. Może to nastąpić nawet w przeciągu kilkunastu dni bądź kilku tygodni, panowie poinformowali, że aplikacja na Androida jest już w sumie gotowa.

W chwili obecnej fani programu mogą cieszyć się wersjami programu dedykowanymi wszystkim ważnym przeglądarkom internetowym i urządzeniom Kindle. Readability pozwala na szybką zmianę jednym kliknięciem tekstów strony internetowej w ładny, przejrzysty, pozbawiony grafik (lub nie) i linków tekst z edytowalnymi czcionkami i tłem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA