Dzięki internetowi wszyscy jesteśmy stalkerami
Bycie stalkerem wcale nie jest łatwe i rządy, regulatorzy i różne organizacje wcale tego nie ułatwiają. Wprowadzają jakieś restrykcje, chcą chronić użytkowników, których mało albo wcale nie obchodzi prywatność i ogólnie mają plany rzucania stalkerom kłód pod nogi. Ale to nic - dobry i doświadczony stalker wie, że żadne prawo nie powstrzyma użytkowników od publikowania informacji w sieci. Bo przecież oni sami mają dużą potrzebę dzielenia się szczegółami swojego życia wszem i wobec, co każdy stalker docenia. Kiedyś trzeba było obserwować, dziś wystarczy internet i trochę podstawowych umiejętności, by o potencjalnym pracowniku, randkowiczu czy kimkolwiek dowiedzieć się bardzo dużo. Cudne czasy!

REKLAMA