Apple ma więcej pieniędzy niż… amerykański rząd
Do niesamowitych absurdów dochodzi w aktualnym kryzysowym stanie globalnej gospodarki na czele z (prawie) bankrutującą amerykańską gospodarką - jak świetnie zauważył FinancialPost, Apple ma aktualnie więcej pieniędzy niż amerykański rząd!
REKLAMA
