REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Jesteś aktywnym Czytelnikiem Spider's Web? Mamy dla Ciebie zaproszenie do Google+

29.06.2011
9:10
REKLAMA
REKLAMA

Spider’s Web dostało możliwość testowania Google+ – świeżego i pokazanego dopiero wczoraj serwisu społecznościowego. To duża sprawa dla nas, Spider’s Web, że jako jedni z pierwszych mamy okazję testować nowe dziecko Google. I tym chcielibyśmy podzielić się z Wami, najaktywniejszymi, stałymi czytelnikami.

Nie możemy zrobić konkursu czy loterii – więc nie robimy. Zależy nam, żebyśmy my jako Spider’s Web mogli testować Google+ aktywnie, z osobami, które też mają chęć sprawdzenia tego serwisu w każdym calu i dołączą do naszego “kręgu”:) Dlatego nie robimy loterii, nie zadajemy pytań, a prosimy stałych i aktywnych czytelników o wyrażenie chęci testowania. Tych biorących udział w życiu Spider’s Web wybierzemy do testów.

W ten sposób będziemy mieli też pewność, że osoby, które dostaną zaproszenia do Google+ nie są przypadkowe. Sami zyskamy możliwość sprawdzenia co i jak, i jakie Google+ ma zadatki na “facebook killera”. Uwierzcie – znamy Was, stałych czytelników i komentatorów, obserwujemy i możemy przewidzieć, kto aktywnie weźmie udział w testach:)

Prosimy więc o przesyłanie drogą mailową do godziny 11 zgłoszeń (termin krótki, ale dzięki temu będziemy mogli szybciej rozpocząć testy) do mnie – adres tutaj. W temacie wiadomości wpiszcie nick używany w komentarzach na Spider’s Web.

Mamy nadzieję, że taka forma przysłuży się Spider’s Web i Google’owi, który stawia na odzew i zgłaszanie błędów. Aktywny użytkownik jest cenniejszy, niż na przykład członek rodziny który wejdzie, zobaczy i rozczarowany brakiem znajomych zapomni.

Warunek jest jeden – ukończone 18 lat.

AKTUALIZACJA

Do wybranych osób zaproszenia i informacje już wysłaliśmy, wszyscy czekamy na aktywację. Reszcie dziękujemy i zapraszamy do aktywnego czytania i komentowania!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA