Tech

Rozwiązanie konkursu - weź od Spider's Web wejściówkę na konferencję Falsy Values

Picture of the author

W ostatni wtorek ogłosiliśmy na Spider’s Web konkurs, w którym do wygrania była jedna wejściówka na warsztaty i konferencję Falsy Values, która odbędzie się w dniach 18 – 20 maja. Wystarczyło w komentarzu do wpisu ogłaszającego konkurs przekonać nas, że wejściówka należy się osobie komentującej. Wyboru najlepiej uzasadnionego komentarza dokonaliśmy autorytarnie sami.

Konferencja Falsy Values to ważne wydarzenie dla wszystkich programistów zawodowo i hobbystycznie zajmujących się JavaScriptem. Do stolicy Polski przyjadą m.in. ojciec chrzestny języka JavaScript, Douglas Crockford, ikona standardów sieciowych Tantek Celik czy jeden z najlepszych programistów JavaScript na świecie – Juriy Zaitsev. Pełna lista prelegentów jest naprawdę imponująca ). Zgromadzeni na konferencji goście wezmą udział w różnorodnych tematycznie szkoleniach, prowadzonych przez światowych liderów z branży z Mozilli, Yahoo!, czy Nokii. Ostatni dzień przeznaczony jest na prelekcje, dotyczące obecnych i przyszłych wyzwań, jakie przed programistami JavaScript stawia dynamiczny rozwój internetu.

Zwycięzcą naszego konkursu uznajemy czytelnika GregT, który w najbardziej innowacyjny, a jednocześnie najbardziej przekonujący sposób podszedł do zagadnienia. Oto treść zwycięskiego komentarza:

var findRightUserGame = function() {

var rightUser = „GregT”;

return {

responses: {

true: „You are correct! Answer is ” + rightUser,

false: „Wrong answer! Try again!”

},

guess: function(guess) {

var key = (guess == rightUser) || false;

alert(this.responses[key])

}

}

}

var game = findRightUserGame();

game.guess(„GregT”);

Prawda, że mocny? Koledze GregT gratulujemy i prosimy o odebranie od nas e-maila (jeśli mail podany przy formularzu komentarza jest poprawny; jeśli nie, to prosimy o kontakt).

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst