REKLAMA

Weź od Spider's Web wejściówkę na warsztaty i konferencję Falsy Values

10.05.2011 10.03
Weź od Spider’s Web wejściówkę na warsztaty i konferencję Falsy Values
REKLAMA
REKLAMA

Serwis Spider’s Web został jednym z patronów medialnych konferencji Falsy Values Workshops – ważnego wydarzenia dla wszystkich programistów zawodowo i hobbystycznie zajmujących się JavaScriptem, które odbędzie się w Warszawie w dniach 18 – 20 maja. Mamy dla naszych Czytelników jedną wejściówkę na dowolny warsztat, który uprawnia także do uczestnictwa w konferencji w piątek, 20 maja. Przeczytajcie proszę wpis do końca, aby dowiedzieć się co należy zrobić, aby ją od nas zgarnąć.

Do stolicy Polski przyjadą m.in. ojciec chrzestny języka JavaScript, Douglas Crockford, ikona standardów sieciowych Tantek Celik czy jeden z najlepszych programistów JavaScript na świecie – Juriy Zaitsev. Pełna lista prelegentów jest naprawdę imponująca ). Zgromadzeni na konferencji goście wezmą udział w różnorodnych tematycznie szkoleniach, prowadzonych przez światowych liderów z branży z Mozilli, Yahoo!, czy Nokii. Ostatni dzień przeznaczony jest na prelekcje, dotyczące obecnych i przyszłych wyzwań, jakie przed programistami JavaScript stawia dynamiczny rozwój internetu.

To wydarzenie bez precedensu w naszym kraju przykuło jak dotąd uwagę prawie 200 gości z zagranicy i Polski. Na Falsy Values spotkają się programiści z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Francji, Norwegii, Włoch, Niemiec, Czech czy Białorusi, co podkreśla międzynarodowy status konferencji.

Dzięki sponsorom – Mozilli, Nokii, Pusherowi i Gadu-Gadu – Falsy Values oferuje światową jakość za cenę, jaka na podobnych zachodnich konferencjach tego typu nie ma konkurencji.

Oto lista workshopów (szkoleń), jakie do wyboru mają uczestnicy Falsy Values:

• dwudniowy workshop z game developmentu z Peterem van der Zee i Kornelem „porneLem” Lesińskim

• dwudniowy workshop z node.js prowadzony przez Toma Hughesa-Crouchera z Joyent (twórcy node.js)

• jednodniowy workshop pokazujący co można zrobić w czystym HTML5/CSS3 prowadzony przez Tanteka Çelika (Mozilla)

• jednodniowy workshop z podstaw JavaScript prowadzony przez Damiana Wielgosika, współorganizatora konferencji

• jednodniowy workshop z aplikacji desktopowych JS prowadzony przez Radka Litmana i Michała Budzyńskiego z GG Network

• jednodniowy workshop z TDD w JavaScript z Christianem Johansenem, autorem książki Test-Driven JavaScript Development

• jednodniowy workshop z zaawansowanego JS i ECMAScript 5 z Andreą Giammarchi (Ajaxian, Nokia)

Wejściówka na dowolny warsztat (* oprócz tego prowadzonego przez Tanteka Celikę z Mozilli), który uprawnia również do wejścia na konferencję w piątek, 20 maja 2011 r. jest od nas do wzięcia pod jednym warunkiem – przekonaj nas w komentarzu do niniejszego wpisu, że to właśnie Tobie się ona należy. Wyboru najlepiej uzasadnionego komentarza dokonam autorytarnie sam. Na Wasze komentarze czekamy do poniedziałku, 16 maja, godziny 8:00.

Powodzenia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA