REKLAMA

Zwycięzcą w konkursie Spider's Web i Sony Ericsson jest?

06.02.2011 19.53
Zwycięzcą w konkursie Spider’s Web i Sony Ericsson jest?
REKLAMA
REKLAMA

? Maciej Wencka (w komentarzu pod wpisem z instrukcjami do znalezienia ostatniej litery konkursowego hasła podpisany jako Maciej). To on jako pierwszy podał poprawne hasło w komentarzu do poprzedniego wpisu w Mini Blogu Spider’s Web. Poprawne hasło to „CHCETO”. Wprawdzie Maciek podał je w formie rozłącznej jako „CHCE TO”, ale oczywiście uznajemy odpowiedź, gdyż hasło jakotakie jest poprawne.

Hasło było? podchwytliwe, ale właśnie takie miało być. Podchwytliwe, bo stanowiące swoistą nowomowę internetową. „Chceto” – tak często taguje się internetowe wypowiedzi, w których określa się rzeczy, które chciałoby się mieć. Tak, jak nagrodę w naszym konkursie – smartfon Sony Ericsson Xperia ? X10.

Oto przypomnienie wszystkich pytań konkursowych z instrukcjami do odnalezienia odpowiednich liter.

1. Pierwsza litera „t”

W pierwszej dekadzie lipca 2010 r. pisaliśmy po raz pierwszy na temat filmu o Facebooku. W tymże wpisie odnajdziecie literę, która przyda Wam się do odgadnięcia hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. Ta litera to pierwsza litera w pierwszym słowie trzeciego od końca akapitu w tym wpisie.

https://spidersweb.pl/2010/07/film-o-facebooku-to-dla-niego-wielkie-zagrozenie.html

2. Druga litera „e”

We wpisie podsumowującym ostatnie wyniki kwartalne Apple’a (po 1 kwartale rozliczeniowym 2011 r.) znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To jedenasta litera w tytule tego wpisu.

https://spidersweb.pl/2011/01/wyniki-applea-po-1q-bez-zadnego-ale.html

3. Trzecia litera „c”

W ostatnim tekście Przemka Pająka z „Newsweeka” opublikowanym na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To druga litera w szóstym wyrazie trzeciego akapitu w tym wpisie.

https://spidersweb.pl/2011/01/newsweek-e-poczytamy.html

4. Czwarta litera „o”

W ostatnim tekście opublikowanym przez Michała Młynarczyka na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To piąta litera w tytule tego wpisu.

https://spidersweb.pl/2011/01/czy-to-sie-oplaca-plusikowe.html

5. Piąta litera „h”

W ostatnim tekście opublikowanym przez Bartka Milewskiego na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To druga litera w trzecim wyrazie w drugim akapicie tego wpisu.

https://spidersweb.pl/2011/02/powazne-konsekwencje-wpadki-intela-z-infrastruktura-sandy-bridge.html

6. Szósta litera „c”

Ostatnia litera hasła to? 25 litera w tytule poprzedniego wpisu w Mini Blogu Spider’s Web.

https://spidersweb.pl/2011/02/ostatnia-litera-do-odgadniecia-hasla-w-konkursie-o-sony-ericsson-xperia-%E2%84%A2-x10.html

Maćkowi serdecznie gratulujemy. Nagrodę – smartfon Sony Ericsson Xperia ? X10 prześlemy niebawem.

Wszystkim dziękujemy za fajną zabawę. Patrząc na komentarze pod poprzednim wpisem konkursowym, rywalizacja była zażarta. Zostańcie z nami. Myślę, że będzie więcej takich konkursów na Spider’s Web.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA