REKLAMA

Spider's Web w Przekroju!

15.02.2011 08.30
Spider’s Web w Przekroju!
REKLAMA
REKLAMA

Jest mi niezwykle przyjemnie poinformować naszych Czytelników, że Spider’s Web podjął współpracę redakcyjną z tygodnikiem „Przekrój„. Począwszy od najnowszego wydania, które od dzisiaj można znaleźć w kiosku, teksty autorów Spider’s Web cyklicznie – co dwa tygodnie – pojawiać się będą w „Przekroju”. Już dziś możecie tam znaleźć mój tekst pod tytułem: „Facebook – napompowany balon”.

Ta współpraca jest dla nas o tyle ważna, że Spider’s Web będzie miał w „Przekroju” swoją kolumnę. Będziemy tam występować właśnie jako serwis Spider’s Web, co – mam taką nadzieję – przyczyni się do popularyzacji naszej marki i zdobywaniu nowych czytelników. Już za dwa tygodnie tekst Ewy Lalik, a następnie pozostałych blogerów Spider’s Web.

Poniżej zajawka tekstu o Facebooku, który pojawił się w dzisiejszym wydaniu „Przekroju”. Cały tekst opublikuję na Spider’s Web za około tydzień, kiedy pojawi się on również w wydaniu online „Przekroju”. Tymczasem zainteresowanych serdecznie zapraszam do kiosków.

Nie było w historii internetu takiego fenomenu jakim jest Facebook. Żaden serwis nie zdobył 600 mln użytkowników tak szybko. Żaden nie zrewolucjonizował internetu w tak dramatyczny sposób. Przy okazji żaden internetowy twór w historii nie był tak sztucznie napompowany dolarami jak Facebook.

Czytaj dalej w „Przekroju”.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA