REKLAMA

Spider's Web na Mobile World Congress 2011

11.02.2011 18.30
Spider’s Web na Mobile World Congress 2011
REKLAMA
REKLAMA

Miło nam poinformować, że serwis Spider’s Web jedzie na największe targi świata branży mobilnej – Mobile World Congress do Barcelony, które w tym roku odbędą się pomiędzy 14 a 17 lutego. Będziemy tam na miejscu i zamierzamy obficie relacjonować najważniejsze wydarzenia podczas MWC. Także na żywo. Bądźcie więc z nami w nadchodzące dni. Już od niedzieli wieczór zaczniemy nadawać wprost z Barcelony.

Dziać się będzie naprawdę sporo, bo swoje uczestnictwo w tegorocznym MWC zapowiedziały wszystkie największe firmy z branży mobilnej na świecie (oczywiście oprócz Apple’a) obok setek mniejszych, ale równie ciekawych podmiotów, które zechcą zapewne zachwycić mobilny świat nowymi rozwiązaniami. Kilka konferencji zapowiada się naprawdę sensacyjnie – choćby Nokii na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów 13 lutego, czy Microsoftu 15 lutego.

W Barcelonie Spider’s Web będzie reprezentowany przeze mnie oraz Kamila Brzezińskiego, który przy okazji będzie wypełniał swoje własne obowiązki służbowe. Jeśli wszystko odbędzie się zgodnie z planem, będziemy na konferencjach: Nokii, LG, Microsoftu, HTC, Google’a i HP, skąd zamierzamy przeprowadzać relacje na żywo – tekstowe oraz zdjęciowe (o ich szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszym fanpage’u na Facebooku oraz na moim koncie Twittera, do których śledzenia serdecznie zapraszam). Oczywiście nie zabraknie również głębszych podsumowań i komentarzy oraz – taką mamy nadzieję – „breaking news”.

Mamy również umówionych kilka fenomenalnie zapowiadających się wywiadów oraz spotkań z przedstawicielami firm na specjalne pokazy „hands-on” z nowymi produktami, które zostaną zaprezentowane podczas Mobile World Congress. Oczekujcie więc sporo ekskluzywnych informacji i materiałów na Spider’s Web.

Bądźcie z nami, będzie warto.

(trzymajcie proszę za nas kciuki, aby wszystko udało nam się tak, jak mamy to zaplanowane).

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA