REKLAMA

Ostatnia litera do odgadnięcia hasła w konkursie o Sony Ericsson Xperia ? X10

06.02.2011 19.04
Ostatnia litera do odgadnięcia hasła w konkursie o Sony Ericsson Xperia ? X10
REKLAMA
REKLAMA

Ostatnia litera, która pozwoli Wam skompletować hasło w konkursie Spider’s Web i Sony Ericsson, w którym do wygrania jest smartfon Sony Ericsson Xperia ? X10 znajduje się w niniejszym wpisie? Wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzu do niniejszego wpisu poda rozwiązanie, którym jest hasło składające się z wszystkich liter podawanych przez nas w wybranych wpisach w ostatnim tygodniu.

Oto instrukcje do znalezienia poprzednich liter hasła:

W pierwszej dekadzie lipca 2010 r. pisaliśmy po raz pierwszy na temat filmu o Facebooku. W tymże wpisie odnajdziecie literę, która przyda Wam się do odgadnięcia hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. Ta litera to pierwsza litera w pierwszym słowie trzeciego od końca akapitu w tym wpisie.

We wpisie podsumowującym ostatnie wyniki kwartalne Apple’a (po 1 kwartale rozliczeniowym 2011 r.) znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To jedenasta litera w tytule tego wpisu.

W ostatnim tekście Przemka Pająka z „Newsweeka” opublikowanym na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To druga litera w szóstym wyrazie trzeciego akapitu w tym wpisie.

W ostatnim tekście opublikowanym przez Michała Młynarczyka na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To piąta litera w tytule tego wpisu.

W ostatnim tekście opublikowanym przez Bartka Milewskiego na łamach Spider’s Web znajdziecie kolejną literę, która przyda Wam się przy odgadywaniu hasła w konkursie, w którym do wygrania jest smartfon Sony Xperia ? X10. To druga litera w trzecim wyrazie w drugim akapicie tego wpisu.

Ostatnia litera hasła to? 25 litera w tytule niniejszego wpisu.

Powodzenia.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA