REKLAMA

Chciałbyś czytać "The Daily", ale nie masz iPada? Nie ma problemu?

03.02.2011 20.58
Chciałbyś czytać „The Daily”, ale nie masz iPada? Nie ma problemu?
REKLAMA
REKLAMA

Świat nie cierpi pustki – skoro jest „The Daily” tylko na iPadzie i potencjalnie istnieje spora grupa ludzi zainteresowanych treściami nowego wydawnictwa Ruperta Murdocha, to musi się znaleźć ktoś, kto odpowie na tę istniejącą potrzebę?

I jest. W serwisie blogowym Tumblr powstał blog „The Daily: Indexed”, który grupuje wszystkie treści pojawiające się w iPadowej gazecie. To sprytne posunięcie?, bowiem oficjalna strona The Daily działa w ten sposób, że dostęp do poszczególnych artykułów poza iPadem odbywa się wybiórczo – to znaczy ktoś musi polecić tekst wprost z aplikacji The Daily na iPadzie wysyłając do niego link mailem żeby ten ktoś mógł polecany artykuł otworzyć w sieci.

Autorzy bloga „The Daily: Indexed” rozwiązują tę niedogodność grupując w ten sposób wszystkie teksty z wydań The Daily w jednym miejscu.

Sprytne. Bardzo sprytne, tylko nie wiadomo jak długo się utrzyma. Można bowiem z dużą dozą prawdopodobieństwa założyć, że jak tylko wydawcy „The Daily” wyczają serwis, to będą prostować.

Do tego czasu można sobie poczytać to, co inni czytają na iPadzie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA