REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Konkurs Spider's Web: Wygraj Sony Ericsson Xperia? X10

31.01.2011
17:00
REKLAMA
REKLAMA

Spider’s Web oraz firma Sony Ericsson ogłaszają konkurs, w którym do wygrania jest smartfon Sony Ericsson Xperia? X10. Konkurs będzie trwał od dzisiaj, tj. 31 stycznia, do 6 lutego 2011 r. (niedziela). Wygra osoba, która jako pierwsza w komentarzu pod odpowiednim wpisem na Spider’s Web poda rozwiązanie, którym będzie hasło składające się z liter, które trzeba będzie odnaleźć na łamach naszego serwisu. Życzymy powodzenia! Szczegóły konkursu poniżej.

Nagrodą w konkursie jest smartfon Sony Ericsson Xperia? X10 z systemem operacyjnym Android 2.1 update 1, który był na testach redakcyjnych Spider’s Web. Nie jest to więc fabrycznie nowe urządzenie; zapewniamy jednak, że smartfon jest w bardzo dobrym stanie nie zdradzającym żadnych oznak „zużycia”. Sony Ericsson Xperia? X10 był w naszym użyciu przez około dwa tygodnie. Urządzenie jest z puli prasowej, która nie podlega warunkom gwarancyjnym.

Specyfikacje techniczne smartfonu Sony Ericsson Xperia? X10:

– kolor: Sensuous Black

– wymiary: 119,0 x 63,0 x 13,0 mm

– masa: 135 g

– ekran: 480 x 854 px (WVGA) o przekątnej 4 cale

– CPU: 1 GHz Scropion processor, Andreno 200 GPU, Qualcomm QSD8250 Snapdragon chipset

– pamięć: telefonu 1 GB, microSD – 8GB, 345 MB RAM

– aparat: 8,1 megapikseli, zbliżenie cyfrowe 16 x, nagrywanie w rozdzielczości HD (720p)

– łączność: WiFi 802.11 b/g + 3G (HSDPA 7,2 Mbps)

– system operacyjny: Android 2.1 (Eclair)

– bateria: Li-Pro 1500 mAh (BST-41), do 415 godzin czuwania w 2G oraz 425 w 3G, czas rozmów do 10h w 2G oraz 8h w 3G

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest co następuje:

– bycie fanem serwisu Spider’s Web na Facebooku

– bycie fanem firmy Sony Ericsson na Facebooku

– zgłoszenie do konkursu poprzez poinformowanie o konkursie na Spider’s Web swoich znajomych/obserwujących w wybranym medium społecznościowym poprzez załączenie linka prowadzącego do niniejszego wpisu

Konkurs:

– Konkurs polega na odgadnięciu hasła, które składać się będzie z liter ukrytych w wybranych wpisach Spider’s Web, które pojawiać się będą pomiędzy 31 stycznia a 6 lutym 2011 .

– W wybranych wpisach – włącznie z wpisami w mini blogu będą umieszczane instrukcje do znalezienia liter, z których składa się konkursowe hasło.

Kolejność wskazywanych przez nas liter będzie dowolna, co oznacza, że oprócz odnalezienia wszystkich liter hasła, trzeba będzie również je odgadnąć zestawiając w odpowiedni sposób litery.

Wygrywa osoba, która jako pierwsza poda prawidłowe hasło w formie komentarza pod wpisem, w którym pojawią się instrukcje do odnalezienia ostatniej litery hasła

– Wszystkie zgłoszenia przed podaniem przez nas instrukcji do znalezienia ostatniej litery (choćby zawierały poprawne hasło) nie będą brane pod uwagę.

Życzymy powodzenia!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA