REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Mocna oferta iSource i sieci Play dla iPada

09.12.2010
16:29
REKLAMA
REKLAMA

To całkiem sensowna oferta iSource przygotowana z siecią Play – za 19 zł można mieć starter z kartą microSIM z transferem 1GB bez żadnych dodatkowych zobowiązań.

Przeklejamy z informacji prasowej iSource:

Ochota na iPada kończy się zwykle tam, gdzie zaczyna się liczenie kosztów dostępu do internetu. Sam iPad kosztuje dokładnie tyle, ile każdy chce za niego zapłacić. Ale reszta? Dostęp do sieci… Jak człowiek przeliczy te wszystkie megabajty danych na złotówki i czas trwania umów u operatorów komórkowych, to mu się nie tylko iPada, ale nawet dostępu do internetu odechciewa.

Ale nie. Można inaczej? Można. Na przykład z kartą microSim w Play za jedyne 19 PLN. Kilka portali internetowych i gazet ekonomicznych już wyliczyło, że to najtańsza oferta mobilnego internetu na rynku. Wystarczy starter Play z kartą microSIM do Twojego iPada 3G, żeby wpadać w sieć dosłownie wszędzie. Ba, już na starcie każdy dostaje 1 gigabajt transferu. Tak po prostu. Mało? Wystarcz, żeby codziennie zobaczyć kilka odcinków ?Włatcóf Móch? na YouTube. Przez miesięc. Przy czym oczywiście ?Włatcy…? nie są obowiązkowi.

Sam starter, to rzeczywiśce tylko start. Każdy może sobie doładować kartę tak, jak tego potrzebuje. Za 30 zł dostanie 2 GB na 4 tygodnie. Za 50 – 4 GB na 8 tygodni. Wszystko zależy od potrzeb i możliwości wykorzystania.

Do tej pory każdy miał dwie możliwości. Kupuje iPada i szuka mozolnie operatora, który zechce połączyć go ze światem, albo idzie do operatora, kupuje iPada, abonament, zostawia odciski palców i ksero paszportu, i narzeka przez następne kilka lat na comiesięczne opłaty.

Teraz karta microSIM w sieci Play w ofercie iSource spełnia wszelkie wymagania. I można ją dostać bez zbędnych formalności, dodatkowych umów i regulaminów. Tak po prostu. Wystarczy przyjść i wymienić posiadane bilety Narodowego Banku Polskiego. No jasne. Kartą też da się zapłacić. No i wreszcie można od razu go włączyć i zacząć surfować w sieci. To chyba jedyna taka oferta na rynku. Prosta i działająca od ręki.

Więc jeżeli ktokolwiek miał jeszcze jakieś opory natury ekonomicznej, albo czysto leniwej – może je sobie zwinąć w kulkę i wrzucić do kosza. Rozwiązanie iSouce jest proste i genialne: karta microSim Play do Twojego iPada 3G, z naprawdę solidnym limitem transferu na powitanie i najtańszym dostępem do sieci w mieście. W każdym mieście.

Wystarczy, by się wciągnąć. I wystarczy by skusić opornych.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA