REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Xbox Live w Polsce od dzisiaj!

10.11.2010
16:46
REKLAMA
REKLAMA

Świetna informacja nie tylko dla fanów Xboxa, ale również dla wczesnych posiadaczy smartfonów z Windows Phone 7 (czyli kogoś takiego jak ja) – dzisiaj debiutuje wielce oczekiwana w Polsce usługa Microsoftu – Xbox Live.

Z informacji prasowej, którą otrzymaliśmy:

Xbox LIVE startuje dziś w Polsce. Jest to najpopularniejsza na świecie usługa sieciowa dla graczy. Nic dziwnego, że co miesiąc 25 milionów użytkowników Xbox LIVE na świecie spędza w tej usłudze ponad miliard godzin.

Za pomocą konsoli Xbox 360 i szerokopasmowego łącza internetowego każdy może dołączyć do Xbox LIVE za darmo. Dzięki bezpłatnemu członkostwu gracze są w stanie stworzyć swój profil gracza z własnym tagiem oraz awatarem, a także uzyskać dostęp do Rynku gier Xbox LIVE i darmowych wersji demonstracyjnych zbliżających się hitów.

Złoty abonament Xbox LIVE  pozwala na rywalizację w sieci ze znajomymi oraz z graczami z całego świata. Umożliwia również wcześniejszy dostęp do cyfrowej zawartości rynku Xbox LIVE i promocji z nim związanych.

Wideo Kinect

Dzięki sensorowi Kinect dla Xbox 360, można prowadzić rozmowy wideo na ekranie Twojego telewizora za pośrednictwem usługi Wideo Kinect (wymaga to złotego abonamentu Xbox LIVE). Wideo Kinect jest usługą łatwą i intuicyjną w użyciu ? nie potrzeba do niej dodatkowych kontrolerów czy zestawów słuchawkowych, a wybór rozmówcy dokonuje się dzięki prostym wskazaniom ręki.

Bonusowy prezent dla awatara

By uczcić wprowadzenie Xbox LIVE przygotowaliśmy specjalny gadżet dla polskich awatarów – hełm husarza.  Jeśli doładujesz swoje konto złotym abonamentem usługi  Xbox LIVE  do 11 stycznia 2011 r. otrzymasz w prezencie hełm husarza.

Specjalna oferta dla dotychczasowych posiadaczy kont Xbox LIVE

Posiadaczom kont Xbox LIVE zarejestrowanych w innych krajach umożliwimy migrację ich kont do lokalnej usługi Xbox LIVE w Polsce i zatrzymanie ich dotychczasowych profili, wyniku Gamerscore, osiągnięć, zgromadzonych punktów Microsoft Points oraz czasu wykupionej dotychczas subskrypcji.  Ci gracze, którzy będą przenosić się do lokalnej usługi zachowają także wszelką ściągniętą do tej pory cyfrową zawartość zgromadzoną na dyskach twardych jak akcesoria dla awatara, gry Xbox LIVE Arcade oraz dodatki do gier.

Przeprowadzamy także promocję skierowaną do graczy posiadających konto na Xbox LIVE przypisane do innego kraju. W limitowanym okresie czasu, członkowie Xbox LIVE, którzy posiadają zarejestrowane konto w innym kraju przed dniem 10 listopada 2010 r., otrzymywać będą do 1600 Microsoft Points z chwilą przeniesienia swojego konta do Polski. Oferta ważna jest  do dnia 10 stycznia 2011 r.. Kwota 1600 MSP zostanie przyznana osobom posiadającym zagraniczne konto w usłudze Xbox LIVE (utworzone przed 10-tym  listopada 2010 r.), które kiedykolwiek wcześniej dokonały zakupów poprzez rynek Xbox LIVE. Osoby posiadające konto zarejestrowane za granicą, które jednak nigdy nie korzystały z zakupów poprzez rynek Xbox LIVE,  otrzymają kwotę 800 MSP.

Niestety w tej chwili system migracji kont dostępny poprzez witrynę Xbox.com nie funkcjonuje prawidłowo. Trwają prace nad usunięciem usterki. Poinformujemy wszystkich zainteresowanych o dokonanej naprawie jak tylko ona nastąpi. Jednocześnie przepraszamy wszystkich użytkowników konsoli Xbox 360, którzy napotkali do tej pory na problemy podczas procesu migracji. Mamy nadzieję, że już po rozwiązaniu usterki technicznej będą mieli same pozytywne doświadczenia płynące z  gry na polskim Xbox LIVE.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA