REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Spider's Web szuka blogera

REKLAMA
REKLAMA

Mamy już ofertę reklamową serwisu, możemy więc teraz ogłosić nabór do redakcji: Spider’s Web szuka blogera! Czytasz nasz serwis i uważasz, że stać Cię na podobne pisanie? A może prowadzisz dobrego małego bloga i chciałbyś go połączyć ze Spider’s Web? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie.

W założeniu „nowy Spider’s Web” miał być serwisem czterech blogów technologicznych. Czterech autorów jest w naszym odczuciu w stanie zapewnić optymalną ilość tekstu, jaka codziennie powinna pojawiać się na Spider’s Web. Aktualnie – po odejściu Jacka Artymiaka – jest nas tylko trzech, więc jedno miejsce mamy wolne. Nie chcemy by się marnowało?

Czego oczekujemy? Przede wszystkim niezłego fioła na punkcie technologii, szczególnie związanego z rynkiem mobilnym, rynkiem komputerów i oprogramowania oraz rynkiem internetu (idealnie byłoby gdyby fioł ukierunkowany był właśnie głównie na start-upy i usługi internetowe). Umiejętności budowania poprawnych zdań w języku polskim. Umiejętności konstruowania mocnych wypowiedzi popartych mocnymi argumentami. Umiejętności łączenia faktów, analizy danych oraz wyciągania sensownych wniosków. Słowem – oczekujemy sporo.

Co oferujemy? Przede wszystkim możliwość budowania opiniotwórczego serwisu internetowego na temat nowych technologii. Dotarcie ze swoim słowem do sporej liczby czytelników nie tylko na Spider’s Web, ale w wielu innych, ważnych miejscach polskiego internetu (choćby Gazeta.pl, Webhosting, czy Komputer Świat). Mocną ekspozycję nazwiska Blogera w każdym miejscu serwisu. Słowem – oferujemy sporo.

Czy płacimy? Kiedy serwis zarabia, to płacimy. Ale to nie wszystko. Jeśli zostaniesz jednym z nas, wtajemniczymy Cię w nasz wielki plan.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną e-mailowo. Najlepiej już wcześniej przygotuj sobie jakiś mocny tekst prezentujący swoje umiejętności blogera, bo na pewno Cię o niego poproszę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA