REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

Oto jak odpalić Pandorę na iPhonie w Polsce

REKLAMA
REKLAMA

Znacie Pandorę? Takie najpopularniejsze internetowe radio nowego typu w Stanach Zjednoczonych. Nowego typu, bo można sobie konfigurować własne listy odtwarzania według upodobań muzycznych. Czyli coś na wzór Last.fm, tyle że lepsze?

Generalnie Pandora poza Stanami Zjednoczonymi nie działa, bo blokują je dostawcy muzyki, czyli firmy fonograficzne, które podpisały z Pandorą umową na dystrybucję muzyki na terenie USA. A szkoda, bo szczególnie na urządzeniach mobilnych to bardzo pożądana usługa/aplikacja. Na iPhonie cieszy się ogromny powodzeniem i doceniana jest przez Apple’a, który często zaprasza jej twórców na scenę podczas keynotes poświęconym rozwojowi iOS i iPhone’a.

Ale są na to sposoby (choć nie wiem czy do końca legalne?). Wystarczy zdobyć dla siebie VPN (virtual private network, wirtualną sieć prywatną). Problem z tym, że usługi VPN poukrywane są po różnych meandrach internetu i niełatwo jest trafić na jakieś sensowne rozwiązanie, szczególnie dla urządzeń mobilnych.

Ale jest jeden VPN – HotSpot Shield, który jest dziecinnie prosty do przygotowania. Całość sprowadza się do wypełnienia kilku pól w formularzu w iPhonie tekstem, który wyświetla się w świetnie przygotowanej instrukcji tutaj.

Ja już śmigam na iPhonie z Pandorą!

Informację podesłał Adam Molenda!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA