1. SPIDER'S WEB
  2. Tech

AKTUALIZACJA: Google Instant w iPhonie i na Androidach! Także w Polsce

Przez chwilę to były spekulacje, ale dosłownie przed chwilą Google potwierdził oficjalnie – wyszukiwanie Instant jest już dostępne na iPhone’ach oraz smartfonach z Androidem. To dobra wiadomość. Ta nieco zła jest taka, że mobilny Instant dostępny jest na razie tylko i wyłącznie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Znając jednak tempo wprowadzania rozwiązań Instant, wkrótce oczekiwać można mobilnego Instant także i dla polskich użytkowników.

Co tu dużo mówić – od początku twierdzimy, że Google Instant najlepiej sprawdzi się na urządzeniach mobilnych. Dobrze obrazuje to poniższy oficjalny materiał wideo Google’a.

Usługa Instant zmienia pojęcie wyszukiwania informacji w sieci na wiele sposobów. Jak? Pisaliśmy o tym między innymi tutaj, tutaj oraz tutaj.

AKTUALIZACJA: Jak donieśli nam nasi fani na Facebooku, usługę Instant łatwo włączyć w iPhone’ach będąc w Polsce. Wystarczy tylko wybrać „google in english” po wejściu na stronę Google’a i wtedy pojawi nam się opcja włączenia Instant. Co ciekawe, przy włączonych usługach lokalizacyjnych, dostaniemy polskie wyniki wyszukania w Instant. Można więc powiedzieć, że w ten sposób Google Instant zawitał na iPhone’ach i Androidach także do Polski!