REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Użytkownicy Maków - włączcie Google Instant w Google Chrome

13.10.2010
11:01
REKLAMA
REKLAMA

Dobra wiadomość dla użytkowników Macintoshy i przeglądarki Google Chrome – od wczoraj istnieje możliwość włączenia nowego, rewolucyjnego sposobu wyszukiwania informacji w sieci – Google Instant z poziomu pasku adresu w przeglądarce Chrome.

Wystarczy pobrać najnowszy build przeglądarki Chrome (Chromium) stąd (lub zrestartować Chrome’a jeśli używacie wersji Chromium), a następnie wpisać w pasku adresu komendę: about:labs by cieszyć się wyszukiwaniem informacji literka po literce bez konieczności odwiedzania stron Google.com, czy Google.pl.

Początkowo opcja ta miała być włączona „do kilku miesięcy” dla komputerów Mac. Tymczasem podobnie jak przy debiucie Google Instant w polskiej, lokalnej wersji wyszukiwarki Google’a, opcja ta dostępna jest zaledwie po kilkunastu dniach po debiucie wersji na komputery z Windowsem.

Nie wiem jak u Was, ale dla mnie Google Instant jest najważniejszą nowością wyszukiwania informacji w sieci, która pojawiła się w 2010 r. Jest szybciej, bardziej intuicyjnie i automatycznie.

Brawo Google.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA