REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nowa wersja Blippio i konkurs

02.03.2010
11:15
REKLAMA
REKLAMA

Blippio – mój ulubiony iPhone’owy klient polskiego lidera sieci mikroblogowych Blip autorstwa Andrzeja Naglika doczekał się wersji 1.1, która przynosi szereg usprawnień. W związku z premierą nowej wersji Blippio zapraszam do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania 3 kody na aplikację do zrealizowania w AppStore.

UWAGA: konkurs został rozstrzygnięty. Informacja o wynikach w komentarzu poniżej wpisu.

W nowej wersji programu poprawiono przede wszystkim szybkość oraz stabilność działania. Blippio obsługuję teraz wiele kont posiadanych na Blipie oraz oferuje możliwość połączenia z Facebookiem. Blippio zyskał także integrację z popularnym serwisem statystyk i informacji na temat ruchu na mikroblogach – Blipi. Dodano także szereg mniejszych usprawnień, które czyni korzystanie z Blippio jeszcze bardziej atrakcyjnym. Ale po kolei:

Obsługa wielu kont oraz integracja z Facebookiem

Na to czekała spora liczba użytkowników Blipa na iPhone. Od wersji 1.1. Blippio oferuje możliwość obsługi wielu kont na Blipie oraz zintegrowania Blipa z Facebookiem. Aby dodać kolejne konto w Blippio należy wcisnąć przycisk „+” w panelu kont. Aby zintegrować Blipa z Facebookiem należy wybrać „ustawienia” w panelu kont oraz następnie „Facebook: zaloguj/wyloguj”.

 

Integracja z Blipi

Po zalogowaniu się do własnego kokpitu, w dolnej części dostępnego menu widzimy cztery nowe pozycje związane z integracją z Blipi. Mamy opcje: szukaj, która umożliwia wyszukiwanie dowolnego tekstu w statusach użytkowników Blipa, Top 100 – listę stu najpopularniejszych Blipowiczów, statystyki, gdzie możemy sprawdzić szczegóły nt. interesujących nas Blipowiczów oraz popularne strony z wykazem najczęściej klikanych linków w serwisie Blip.

 

Możliwość obserwacji użytkowników

W nowej wersji Blippio istnieje możliwość dodawania oraz usuwania obserwowanych przez nas użytkowników.

Obserwacja tagów

Poprawiono również zarządzanie interesującymi nas tagami. Można przejrzeć aktualnie popularne tagi na Blipie oraz wyszukać i następnie zapisać zdefniowany przez nas tag.

Wyjście z linkiem do Safari

To rzecz, której mnie osobiście najbardziej brakowało w poprzedniej, pierwszej wersji Blippio. Od wersji 1.1 istnieje możliwość wyjścia z linkiem do Safari. Poprzednio zamieszczony przez Blipowicza link otwierał się jedynie w budowanej przeglądarce wewnątrz Blippio.

Konkurs

Wśród wszystkich osób, które zamieszczą komentarz pod niniejszym wpisem wylosuję 3 kody promocyjne, dzięki którym będzie można za darmo pobrać Blippio z AppStore. Zabawa trwa do jutra, do godziny 10:30. Po tym czasie zamknę listę komentujących, którzy będą uwzględniani przy losowaniu kodów.

Blippio jest dostępne w AppStore za 0,79 euro. Wersja 1.1 programu pojawi się w nim w najbliższym czasie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA