REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Piper Jaffray: wygląd Jobsa będzie kluczowy

08.09.2008
21:50
REKLAMA
REKLAMA

Analityk firmy Piper Jaffray – Gene Munster – człowiek zajmujący się Apple od lat, w specjalnie wysłanej notce do klientów na dzień przed konferencją Apple „Let’s Rock”, nie pozostawia wątpliwości: „wygląd Steve’a Jobsa będzie kluczowy”. To jest właśnie brutalny świat pieniądza. Ale inny być nie może.

Munster jest jednak przekonany, że wygląd Jobsa rozwieje wątpliwości inwestorów, że z prezesem Apple jest coś nie w porządku. Gdyby tak było, to według Munstera, Jobs nie zdecydowałby się na publiczne pokazanie swojej osoby i tym samym narażanie własnej firmy na spadek wartości.

– Jesteśmy przekonany, że to Steve Jobs będzie prezentował nowości i oczekujemy, że jego forma na konferencji będzie postrzegana jako dobra – pisze Munster w notce do klientów Piper Jaffray. Apple nie potwierdziło jeszcze, że Jobs będzie przemawiał we wtorek, chociaż to zwykle właśnie on dostępuje zaszczytu prezentacji nowych produktów na wielkich medialnych wydarzeniach, takich jak „Let’s Rock”.

Munster przedstawił także oczekiwania wobec wtorkowego wydarzenia: nowe iPody touch i nano, obniżka cen i większe dyski dla modeli shuffle i classic. Dodał także, że Apple może przedstawić nową wersję Apple TV, która wyposażona byłaby w możliwość nagrywania sygnału TV.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA