REKLAMA

Nie wydawaj kasy na barachło. Piłkarskie gadżety to nie tylko szaliki i kubki

Jeśli na myśl o piłkarskich gadżetach przychodzi wam do głowy tylko wuwuzela, to koniecznie musicie zajrzeć do tego artykułu. Przecież flagę, koszulki czy czapeczki każdy może ogarnąć we własnym zakresie.

07.06.2024 11.14
Piłkarskie gadżety
REKLAMA

Nie będziemy wam tu prezentować kubków, breloczków czy innych drobiazgów, bo w czasie Euro, bibeloty tego typu tonami zalegają na każdej sklepowej półce. Zamiast tego skupmy się na rzeczach, które faktycznie mogą przydać nam się w domu, a nawet na... boisku. Bo przecież wielu fanów piłki nożnej lubi sobie pograć po godzinach - czy to z kumplami, czy to z dziećmi.

REKLAMA

Co znalazło się w naszym zestawieniu piłkarskich gadżetów? Pufy do złudzenia przypominające piłki, stoły do piłkarzyków, oficjalna piłka Euro 2024, tablice taktyczne dla mistrzów strategii na boisku, ciekawe akcesoria boiskowe, a nawet zestaw klocków LEGO.

Zbliżające się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2024 to dobry pretekst, aby kupić sobie coś, co uraduje serce każdego kibica.

Piłkarskie gadżety na każdą okazję

W naszym zestawieniu znajdziesz akcesoria dla fanów piłki nożnej w cenie od 90 do 9000 zł. Niezależnie od budżetu, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Stoły do gry w piłkarzyki w różnych rozmiarach

Umówmy się - wielu z nas chciałoby mieć w domu stół do piłkarzyków, ale nie każdy dysponuje odpowiednią przestrzenią czy możliwościami.

Stół do piłkarzyków GADGETMONSTER GDM-1028

Jeśli nie masz za dużo kasy, a chciałbyś mieć taki niewielki gadżet (np. dla dzieci), który w razie potrzeby można położyć zarówno na stole, jak i na podłodze, to możesz sięgnąć po stół do piłkarzyków GADGETMONSTER GDM-1028 - kosztuje zaledwie około 90 zł.

IDŹ DO SKLEPU
Media Expert
GADGETMONSTER GDM-1028
Media Expert
Stół do gry w piłkarzyki - Neo-Sport NS-444

Jeśli masz w portfelu nieco ponad 250 zł, to możesz już sięgnąć po większy stolik do gry w piłkarzyki Neo-Sport NS-444 - tu mogą już bawić się cztery osoby na raz.

IDŹ DO SKLEPU
Morele
Neo-Sport NS-444
Morele
Potężny stół do piłkarzyków FAS Orobic 6

Nie masz żadnych ograniczeń co do miejsca i budżetu? Stoły do piłkarzyków FAS Orobic 6 co prawda kosztują prawie 10 tysięcy zł, ale pozwalają na rozgrywkę dla sześciu graczy na raz.

IDŹ DO SKLEPU
Morele
FAS Orobic 6
Morele

Fotel dla gości do oglądania meczów

Na oglądanie meczu wpadnie mnóstwo znajomych kibiców, a w domu brakuje miejsc do siedzenia? Możesz im zaproponować taką oto pufę przypominającą piłkę, co z pewnością zrobi wrażenie na każdym szanującym się fanie piłki nożnej.

Na Allegro znajdziemy dziesiątki wzorów takich puf i to w różnych rozmiarach. Przykładowo pufa-piłka o wielkości 100 cm kosztuje ok. 150 zł.

IDŹ DO SKLEPU
Allegro
Pufa piłka 100 cm
Allegro

Klocki i piłka nożna

Po przejrzeniu oferty LEGO na zestawy klocków związane z piłką nożną, stwierdziłem, że niestety wiele z nich zostało już wycofanych ze sprzedaży. Wciąż jednak można kupić LEGO Ikony Zabawy, gdzie możemy zbudować nie tylko fragment boiska, ale także trybuny i ławkę trenera.

Zestaw LEGO Ikony Zabawy

Fani LEGO są raczej przyzwyczajeni do wysokich cen, więc nie otworzą szeroko oczu na wieść, że zestaw Ikony Zabawy kosztuje ponad 400 zł.

IDŹ DO SKLEPU
Allegro
LEGO Ikony Zabawy
Allegro

Tablica taktyczna do kłótni o strategię drużyny

Jak ten trener ich ustawił? Przecież powinien zrobić to inaczej! Przy takiej taktycznej tablicy możecie w przerwie meczu omawiać różne ustawienia drużyny.

Tablica taktyczna dla trenera Yakimasport

Tablica taktyczna o wymiarach 60x90 cm będzie was kosztować około 280 zł, ale wrażenia z kłótni nad strategią drużyny będą niezapomniane. Pamiętajcie tylko, by w jej trakcie nie używać argumentów siłowych.

IDŹ DO SKLEPU
Allegro
Tablica taktyczna Yakimasport
Allegro

Gadżety na boisko

Tutaj naprawdę mamy spore pole do popisu. Możemy stać się choćby posiadaczami oficjalnej piłki na Euro 2024 - może nie jest specjalnie tania, ale szacun na dzielni mamy zapewniony.

O jakiej kwocie mówimy? Oficjalna piłka Adidas na Euro 2024 w wersji Pro kosztuje ok. 450 zł.

IDŹ DO SKLEPU
Morele
Piłka nożna adidas na Mistrzostwa Europy 2024 Pro
Morele

Jeśli zdarza ci się grać z dziećmi, można im zafundować takie gadżety jak przenośne bramki, a nawet spadochrony oporowe do treningu szybkościowego. Ciekawą opcją są dmuchane mury samowstające (przeszkody treningowe), które z pewnością urozmaicą każdy trening.

Samowstający mur dmuchany Yakimasport (źródło: Decathlon)

Koszt takiego gadżetu to ok. 400 zł, ale na pewno przyniesie mnóstwo zabawy i może pomóc w pracy nad zagraniami.

IDŹ DO SKLEPU
Allegro
Samowstający mur dmuchany Yakimasport
Allegro

Aplikacje śledzące wyniki meczów

Na koniec aplikacja, którą powinien zainstalować na smartfonie każdy kibic zainteresowany wynikami meczów, zwłaszcza gdy nie może ich oglądać na żywo.

REKLAMA

Wśród aplikacji realizujących takie zadanie można wyróżnić choćby Flashcore, która nie tylko śledzi wyniki ponad 30 dyscyplin sportowych, ale i dostarcza najnowsze wiadomości z wybranej dziedziny, składy drużyn czy statystyki. Aplikacja Flashcore dostępna jest zarówno w wersji na Androida, jak i iOS.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA