REKLAMA

Tak wygląda cyfrowa Iga Świątek. Polka trafia na okładkę gry

Po ponad dekadzie sportowa seria Top Spin powraca, a jedną z gwiazd promujących grę jest Iga Świątek. Polska tenisistka ozdabia okładkę TopSpin 2K25 w wersji Deluxe.

12.03.2024 18.59
Tak wygląda cyfrowa Iga Świątek. Polka trafia na okładkę gry
REKLAMA

Pierwsze Top Spin, wydane w 2003 r. na konsolę Xbox, zrobiło prawdziwą furorę. Niezbyt popularna platforma Microsoftu przymała jedną z najlepszych - o ile nie najlepszą - odsłon grywalnego tenisa w historii. Kolejne części nie zyskały już równie dobrych recenzji, przez co Top Spin umarł śmiercią naturalną w okolicach 2011 r.

REKLAMA

Teraz tenisowa seria powraca jako TopSpin 2K25, które promuje na okładce Iga Świątek.

Iga Świątek to jedna z pięciu gwiazd reklamujących nadchodzącą produkcję. Wydawca 2K oparł marketingową kampanię o polską tenisistkę, a także o Serenę Williams, Rogera Federera, Carlosa Alcaraza i Francis Tiafoe. Świątek razem z Alcarazem i Tiafoe pojawia się na okładce gry w wersji Deluxe, która będzie do kupienia także w polskich sklepach.

Łącznie w grze ma się pojawić 25 najlepszych tenisistów i tenisistek świata. Istotnym elementem TopSpin 2K25 będzie tryb kariery ze stworzonym przez siebie tenisistą, z kolei najbardziej prestiżowym turniejem do rozegrania zostanie Wielki Szlem. Oczywiście nie zabraknie rozbudowanego modułu wieloosobowego. Gracze mogą też liczyć na tryb treningowy pod okiem tenisisty Johna McEnroe.

Jaka jest Iga Świątek w TopSpin 2K25, każdy widzi. Czyli niezbyt bogata w detale.

Wydawca 2K podejmuje pewne ryzyko, wydając TopSpin 2K25. Tenis nie jest tak popularnym sportem w grach wideo jak piłka nożna czy koszykówka. Zapewne ma to odzwierciedlenie w budżetach produkcyjnych. TopSpin 2K25 wygląda nieźle, ale chyba zgodzicie się ze mną, że Idze przydałoby się nieco więcej detali.

Stosunkowo prosta oprawa graficzna to element, na który narzekali ci, którzy grali już w TopSpin 2K25. Wydawca udostępnił wersję demo wybranym zachodnim mediom, dzięki czemu wszyscy możemy zobaczyć, jak tenisowa produkcja prezentuje się w akcji.

REKLAMA

TopSpin 2K25 zadebiutuje już 26 kwietnia na platformach PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S.

Kup konsolę PlayStation 5:
Euro
PS5
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA