REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Możesz dać smartfon jako prezent na Święta. W Play jest aktualnie o 50 proc. tańszy

Lokowanie produktu: Play

Nadchodzące Święta Bożego Narodzenia to oczywiście czas spotkań z rodziną. Nie tylko tą najbliższą - m.in. rodzicami i rodzeństwem, ale również z dalszą, z którą bardzo często nie mamy kontaktu na co dzień przez masę obowiązków i brak możliwości znalezienia czasu. Święta świętami, ale kontakt można utrzymywać przez cały rok przy pomocy technologii.

08.12.2023
6:19
play na święta
REKLAMA

Robiąc prezent w postaci smartfona tym, na którym szczególnie nam zależy. Stosunkowo niewielkim kosztem możemy zakupić sprzęt, który odpowiednio wykorzystywany będzie powodować uśmiech na twarzy - nasza bliska osoba zyska możliwość stałego kontaktu z nami i resztą rodziny. Szczególnie teraz jest taka okazja, ponieważ w Play dostępne są smartfony w naprawdę świetnych cenach - nawet 50% taniej. Już przed świętami można pomyśleć o następnym roku i przyszłości, która będzie dzielona z bliskimi osobami - nawet na odległość.

Przeceniony smartfon w Play idealnym pomysłem na świąteczny prezent...

Wybór odpowiedniego prezentu jest trudny, ponieważ trzeba dostosować się do zainteresowań, potrzeb i preferencji bliskiej osoby. W każdym przypadku smartfon wydaje się uniwersalnym prezentem, który sprawdzi się niezależnie od wielu czynników jako świetna opcja zarówno dla młodszych, jak i starszych. 

Jeśli zdecydowaliśmy: “tak, smartfon będzie idealnym pomysłem”, to trzeba wybrać propozycję, która podoła wszystkim zadaniom sprawując się przez długie lata. Najlepiej gdyby jeszcze nie kosztowała zbyt wiele, bo domowy budżet też jest ważny i prezenty nie mogą sprawić, aby ten został zakłócony. Play na tę okazję odpaliło świetną promocję na smartfony, dzięki której już teraz można zaopatrzyć się w prezent na święta oszczędzając przy tym sporo pieniędzy.

Do wyboru mamy trzy modele: Samsung Galaxy S22 5G za 1999 zł zamiast 3999 zł, Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G za 999 zł przeceniony z 1999 zł oraz realme 11 Pro 5G za 899 zł po obniżce z 1799 zł, które w tych cenach są po prostu genialnymi pomysłami na prezent. Co wyróżnia poszczególne modele?

  • Samsung Galaxy S22 5G to były sztandarowy smartfon producenta, który w dalszym ciągu oferuje wysoką wydajność, najlepszą z tych wszystkich modeli oraz najwyższą jakość wykonywanych zdjęć. Jeśli szukacie smartfona z mocnym zapleczem fotograficznym, to zdecydowanie jest dobra opcja.
  • Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G oferuje przede wszystkim bardzo szybkie ładowanie (do pełna w 46 minut), więc to opcja dla najbardziej zakręconych i żyjących w ciągłym biegu. Smartfon ma też na pokładzie całkiem wydajny procesor oraz niezły zestaw fotograficzny do dzielenia się momentami z rodziną.
  • Jeśli wiemy, że nasz bliski lubi się wyróżniać, to najciekawszą i najtańszą opcją z całej trójki jest realme 11 Pro 5G, który nie dość, że ma zakrzywiony piękny ekran, to jeszcze tył urządzenia został wykończony ekoskórą z fakturą przypominającą suwak błyskawicznie. Beżowy kolorek dodatkowo nadaje "tego czegoś" urządzeniu.

Warto zaznaczyć, że aby móc kupić smartfona w podanych wcześniej kwotach obniżonych o 50 proc., wraz z urządzeniem należy wziąć abonament. Można przenieść swój dotychczasowy numer do Play lub podpisać całkiem nową lub kolejną umowę.

Do wyboru mamy dwie taryfy: L 5G oraz Homebox 5G, które są bardzo do siebie podobne, bo oferują dostęp do nielimitowanych SMS-ów, MMS-ów do wszystkich sieci komórkowych oraz Play Now w pakiecie start. Taryfa L jest bardziej przystępna cenowo - jej koszt wynosi 65 zł/mies. przez 24 miesiące, za Homebox przyjdzie nam zapłacić 75 zł/mies. w umowie na 24 miesiące. Obie taryfy gwarantują nielimitowany internet, chociaż w przypadku pakietu L przez pierwsze 12 miesięcy mamy nielimitowane dane, a później pakiet 240 GB z pełną prędkością, a w nieco droższym Homebox przez cały okres trwania umowy dostaniemy nielimitowany internet.

Dodatkowo obok obniżonych cen jest możliwość rozłożenia płatności za smartfony na wygodne miesięczne raty 0%. Elastyczność w Play jest bardzo szeroka - wybierając z abonamentem np. realme 11 Pro 5G możemy wybrać opłatę na start w postaci symbolicznej złotówki i zdecydować się na 24 wygodne raty po 37,42/mies. Operator daje nam możliwość pełnego dostosowania się w kwestii rozłożenia płatności - sprzęt dobrze również możemy wziąć na 12, albo i 36 rat w miarę uznania.

play na święta

Podobnie świetną opcją jest Samsung Galaxy S22, który w abonamencie Play dostaniemy w cenie 1999 zł z możliwością rozłożenia płatności na wygodne raty - przykładowo 83,25 zł/mies. przez 24 miesiące. Redmi Note 12 Pro w 24 ratach to miesięczny koszt 41,59 zł. Każdy z powyższych smartfonów dobrze spełni funkcję łączenia bliskich. 

... który przyda się po świętach. Przez cały rok 

Standardowe ceny wszystkich tych trzech modeli są znacznie wyższe. Więc nie dość, że zaoszczędzimy to będziemy mogli podarować lepszy prezent, który pozwoli podtrzymywać kontakt z nami i najbliższymi. Możliwość zaoszczędzenia jest świetna, ale możliwość wykorzystania smartfona do pielęgnowania relacji z rodziną (szczególnie z osobami, którym brakuje odpowiedniego sprzętu) jest jeszcze lepsza.

Bardzo często jest tak, że rodzina mieszka od siebie daleko i tylko święta są okazją do spotkań. W ferworze codziennych obowiązków trudno znaleźć czas na wyjazdy chociażby na weekend, a smartfon rozwiązuje te problemy. Smartfonowy prezent oraz bogaty pakiet abonamentowy z ogromnymi zasobami internetu (w Homebox Play dostęp jest nielimitowany) zagwarantują możliwość utrzymania kontaktu z bliskimi. Ważny jest tu gest, danie możliwości utrzymywania kontaktu, a nie sam telefon.

play na święta

Oczywiście smartfon może być równie dobrym pomysłem na prezent dla drugiej połówki, dziecka, rodzica lub kogokolwiek innego jako symbol tego, że nam zależy i pamiętamy o tym, co ważne. Smartfon to tylko kawałek elektroniki, który jest narzędziem w ułatwianiu kontaktu i jego prawdziwą wartością jest umiejętność wykorzystania go do istotnych rzeczy.

Sprawdź ofertę smartfonów w Play:
Lokowanie produktu: Play
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA