1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Nie wiesz, co kupić na świąteczny prezent? Słuchawki to świetna propozycja

Lokowanie produktu: Samsung

Wybór prezentu świątecznego dla najbliższych osób może nie być łatwym zadaniem. Przede wszystkim trzeba zastanowić się nad przydatnością podarunku, żeby kupiona rzecz nie trafiła spod choinki do szuflady. Niezależnie od zainteresowań i wieku świetną propozycją wydają się słuchawki bezprzewodowe.

05.12.2023
18:29
Nie wiesz, co kupić na świąteczny prezent? Słuchawki to świetna propozycja

To sprzęt, który sprawdzi się praktycznie w każdym przypadku. Przy wyborze prezentu niezwykle istotny jest również budżet, bo nie każdy może pozwolić sobie na najdroższe produkty - dlatego warto wybrać coś, co będzie jednocześnie zapewni świetne możliwości oraz niską cenę.

Najlepszym przykładem są Samsung Galaxy Buds FE. To bardziej przystępne cenowo, niedawno wydane słuchawki bezprzewodowe, które sprawdzą się jako uniwersalny świąteczny prezent dla każdego. Już tłumaczę dlaczego.

Świąteczny czas to przecież muzyka!

Nieodzownym elementem czasu okołoświątecznego jest muzyka. Niezależnie od tego, czy zapętlamy popularne świąteczne utwory czy polskie kolędy, chcemy uzyskać jak najlepszą atmosferę, która zależy w dużej mierze od jakości odtwarzanego dźwięku oraz jego głośności.

Słuchawki Samsung Galaxy Buds FE korzystają z technologii Bluetooth 5.2 ze wsparciem kodeków SBC, AAC. Takie połączenie zapewnia wysoką jakość audio ze wzmocnieniem niskich tonów. Zdarzają się sytuacje, w których chcemy posłuchać muzyki tylko dla siebie - nie używając głośnika. Przykładowo w momencie świątecznych przygotowań. Muzyka sprawdzi się choćby podczas przygotowania potraw czy sprzątania.

Gotowanie w rytm "All I Want For Christmas Is You" będzie zdecydowanie przyjemniejsze z dobrym dźwiękiem oferowanym przez słuchawki Samsung Galaxy Buds FE. Można go dostosować przy pomocy aplikacji Galaxy Wearable lub bezpośrednio ze smartfona Samsung Galaxy. Korektor oferuje kilka gotowych ustawień - m.in. normalny, wzmocnienie basu lub dynamiczny.

Po świętach nadchodzi nowy rok. Nowy rok to postanowienia

Po zakończonych Świętach Bożego Narodzenia nadchodzi okres noworoczny. Sylwester, potem Nowy Rok, który wiąże się z postanowieniami noworocznymi. Te mogą być przeróżne - ale często wiążą się ze zdrowym trybem życia - uprawianiem sportu, bieganiem, siłownią. W takich okazjach słuchawki Samsung Galaxy Buds FE mogą pomóc w realizacji celu. Jeśli wiemy, że nasz bliski wcześniej wspominał o takim planie, to tym bardziej słuchawki są świetnym pomysłem na podarek.

Producent zadbał o aspekt ergonomii i komfortu. Słuchawki ważą zaledwie 5,6 g, więc są lekkie, a ich kształt idealnie dostosowuje się do ucha, więc podczas biegania nie będą wypadać i przeszkadzać, co jest naprawdę ważną cechą.

Podczas wysiłku, szczególnie na początku, może być trudno i być może będziemy potrzebowali odpoczynku. Jeśli odłożymy sprzęt, jest szansa, że zapomnimy słuchawek i zorientujemy się dopiero po po czasie. Na szczęście nie ma się czym martwić - mają one na pokładzie funkcję lokalizacji.

Słuchawki to nie tylko idealny kompan do biegania, ale także ćwiczeń na siłowni. W publicznych obiektach potrafi być głośno i dodatkowo może grać muzyka, która nam nie pasuje. Samsung Galaxy Buds FE mają technologię aktywnej redukcji szumów, która skutecznie wycisza hałas otoczenia. Dzięki temu podczas trudnych ćwiczeń możemy się cieszyć niezakłóconą ulubioną playlistą - np. utworów motywujących. Gdyby jednak zdarzyła się sytuacja, że ktoś będzie chciał coś do nas powiedzieć, to nie trzeba wyjmować słuchawek z uszu - wystarczy, że włączymy tryb ambient, który przepuszcza wszystkie dźwięki.

Galaxy Buds FE mogą być też niezwykle przydatnym prezentem dla zapominalskich. Mają bowiem funkcję wysłania powiadomienia o niezabranych słuchawkach, które działają ze smartfonami Samsung.

Święta, święta i po świętach

Po świętach trzeba będzie wrócić do codziennych obowiązków, w których pomaga muzyka lub podcasty. Samsung Galaxy Buds FE są świetnym pomysłem na prezent, bo będą towarzyszyć w codziennych zmaganiach w pracy, na uczelni, w szkole lub w czasie wolnym. Słuchawki działają przez długi czas, bo przez maksymalnie 30 godzin na jednym ładowaniu wraz z etui ładującym - do 8,5 godzin bez doładowywania, więc można odtwarzać dźwięk przez długi czas bez martwienia się o stan akumulatora. 

Przyda się to podczas relaksu, słuchaniu muzyki, podcastów w czasie przechadzki, na siłowni albo w każdej innej sytuacji. Słuchawki zdadzą egzamin też podczas długich rozmów przez telefon, Messengera lub WhatsAppa, ponieważ poza długim czasem pracy na jednym ładowaniu mają na pokładzie zestaw łącznie sześciu mikrofonów po trzy na każdej pchełce. Jest tu mikrofon główny, pomocniczy i wewnętrzny. Taki zestaw ma zapewnić, że rozmówca będzie nas słyszał głośno i wyraźnie.

Ponadto dostosowują się do sposobu noszenia oraz oferują technologię DNN, która odfiltrowuje hałas otoczenia - szum wiatru, hałas uliczny czy przykładowo hałas w galerii handlowej. Dlatego Galaxy Buds FE mogą być świetnym prezentem dla osób, które dużo rozmawiają przez telefon (prywatnie lub w służbowo), bo połączenie długiego czasu pracy na baterii z ANC oraz filtracji szumu z tła sprawi, że korzystający ze słuchawek będzie słyszał tylko rozmówcę, jak i będzie słyszany przez odbiorcę.

Samsung Galaxy Buds FE będą też świetnym prezentem dla fanów sprzętu tego producenta. Przykładowo jeśli korzystają ze smartfona, zegarka, tabletu Galaxy lub telewizora koreańskiego giganta technologicznego, będą doskonałym uzupełnieniem ekosystemu. Automatycznie przełączą się między urządzeniami bez grzebania w ustawieniach Bluetooth. 

Słuchawki Samsung Galaxy Buds FE nie kosztują fortuny, bo można je kupić za 479 zł i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych - czarno-białej i białej, które pasują do codziennych stylizacji. W tej cenie to bezapelacyjnie jedne z najlepszych słuchawek na rynku. Na prezent świąteczny jak znalazł - nie tylko dla gadżeciarzy, ale dla każdego, kto doceni dobre brzmienie i codzienność wolną od hałasu.

Kup słuchawki Samsung Galaxy Buds FE
Lokowanie produktu: Samsung
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu