1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Nowa aplikacja Santander mobile. Personalizacja pozwala dopasować ją do swoich potrzeb 

Lokowanie produktu: Santander

Nowa aplikacja Santander Bank Polska zadebiutowała na urządzeniach mobilnych. Aplikacja została przebudowana i ulepszona. Jedną z nowości jest opcja personalizacji, pozwalająca dopasować Santander mobile do własnych preferencji.

21.11.2023
8:14
Nowa aplikacja Santander mobile. Personalizacja pozwala dopasować ją do swoich potrzeb 

Nowa aplikacja Santander mobile zadebiutowała na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. 

Nowa aplikacja Santander mobile oferuje szereg możliwości i rozwiązań, jak zabezpieczenia biometryczne, tryb dyskretny umożliwiający bezpieczne korzystanie z aplikacji w miejscach publicznych czy szeroki wachlarz płatności zbliżeniowych. Elementem nowej aplikacji jest wysoki stopień personalizacji, jaki Santander Bank Polska oddaje w ręce klientów.

Stwórz sobie aplikację, jakiej potrzebujesz. Santander mobile stawia na personalizację dla każdego użytkownika.

Wyróżnikiem aplikacji Santander mobile jest możliwość jej dopasowania do własnych potrzeb i oczekiwań, na wielu różnych płaszczyznach: od aspektu wizualnego po wybór zabezpieczenia. Jest to wyraźnie wyczuwalne już przy pierwszym uruchomieniu nowej aplikacji, kiedy użytkownik może wybrać własną tapetę oraz ekran powitania.

Santander Bank Polska postanowił oddać w ręce użytkowników narzędzia, dzięki którym aplikacja będzie bardziej ich. W aplikacji ustawiamy ekran powitania, wpisując dowolny tekst. Może to być "Cześć, Szymon", ale również "Cześć, pamiętaj o oponach!". Treść powitania można swobodnie zmieniać w ustawieniach, mając do dyspozycji 20 znaków.

Spersonalizowane powitanie jest wyświetlane na tle tapety, którą własnoręcznie wybiera użytkownik. Santander przygotował kilka motywów do wyboru: Miasta, Zwierzaki, Formy geometryczne, Architektura, Młodość, Natura oraz Sport. 

Klienci Santander Bank Polska mogą edytować nie tylko główny pulpit, ale także pojawiające się na nim skróty. Skróty to łatwe do kliknięcia kafelki przyspieszające dostęp do konkretnych funkcji lub informacji. Skrótem może być np. polecenie nowego przelewu, wgląd w historię czy wygodny przelew BLIK. Dzięki edycji skrótów użytkownicy mają szybki dostęp do tych funkcji, z których naprawdę korzystają.

Aplikacja Santander mobile dopasowuje się do stylu bycia i zainteresowań użytkownika.

Poza głównymi funkcjami związanymi z bankowością online, w aplikacji jest też szereg dodatkowych rozwiązań, ułatwiających codzienne funkcjonowanie klientów Santander Bank Polska. Jak dotychczas, w aplikacji opłacimy parking, kupimy bilet komunikacji miejskiej oraz zapłacimy za przejazd autostradami A1 i A4 bez stania w korku do bramki.

W aplikacji można kupić bilet na koncerty oraz różne wydarzenia kulturalne, a nawet zamówić... kwiaty, korzystając z poczty kwiatowej. Możliwości jest masa.

W nowej aplikacji Santander mobile to ty decydujesz o rodzaju weryfikacji.

Teraz to użytkownik aplikacji decyduje o rodzaju zabezpieczenia aktywowanego podczas uruchamiania aplikacji oraz logowania na konto i potwierdzaniu przelewów.

Posiadacze nowej aplikacji wybiorą jedną z dwóch metod weryfikacji. Może to być kod PIN lub weryfikacja biometryczna. Tutaj użytkownik ponownie ma wybór: weryfikacja może być dokonywana przy pomocy mechanizmu rozpoznawania twarzy lub skanu odcisku palca.

Więcej o aplikacji na Santander mobile - Santander

Aplikację można ściągnąć ze sklepu Play i Google:

Wyjaśnienie pojęć i definicji usług reprezentatywnych, które dotyczą rachunku płatniczego i są w tym materiale, na stronie santander.pl/PAD oraz w placówkach banku i pod numerem infolinii 1 9999 – opłata zgodna z taryfą danego operatora. Konto to rachunek płatniczy. Nowa aplikacja Santander mobile bankowość mobilna to usługa bankowości elektronicznej. Kod sms,  alerty 24 – to powiadamianie SMS. App Store to sklep Apple Inc. z aplikacjami dla urządzeń mobilnych (iPhone i iPad) z systemem operacyjnym iOS. Google Play to sklep Google dla urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android. Lista zgodnych urządzeń i oprogramowania znajduje się na www.santander.pl/ms/plac-mobilnie. Materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Santander Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, przy al. Jana Pawła II 17, 00-854 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000008723. NIP 896-000-56-73. REGON 930041341. Wysokość kapitału zakładowego i wpłaconego 1 021 893 140 zł. Stan 10.10.2023 r.

Lokowanie produktu: Santander
Najnowsze