REKLAMA

Nowa promocja w Virgin Mobile. Im dłużej korzystasz, tym więcej gigabajtów dostaniesz

Klienci Virgin Mobile zyskają dostęp do nowej promocji. Będzie to już kolejna opcja dla osób, które wybrały ofertę na kartę u tego operatora.

18.07.2023 16.34
Awaria Virgin Mobile. Nie działa internet i SMS-y
REKLAMA

Promocje stażowe, w których operatorzy sieci komórkowych rozdają bonusy dla wiernych sieci, klientom są z pewnością na rękę. Ponieważ za kolejne miesiące i lata możemy zyskać naprawdę dobre dodatki - przykładowo w postaci coraz większych paczek internetu, które zyskujemy każdego miesiąca. Virgin Mobile ma już kolejną ofertę tego typu.

REKLAMA

Nowa oferta za staż w Virgin Mobile. Stworzona dla klientów na kartę

Na stronie internetowej Virgin Mobile pojawiła się nowa oferta w promocji Masz za staż. Mowa o pakiecie #GIGAMAKS, który kosztuje 30 zł na miesiąc, przy czym oferuje 30 GB internetu, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci i nielimitowane minuty do wszystkich.

Cena wydaje się atrakcyjna, ale to nie jest największa zaleta oferty. Ponieważ jeśli aktywujemy pakiet i dołączymy do promocji Masz za staż, to będziemy mogli zyskać jeszcze więcej darmowych gigabajtów internetu. Chociaż 30 GB wydaje się już naprawdę sensowną liczbą, patrząc na cenę oferty to okazuje się, że z czasem będziemy dostawać jeszcze większe paczki. Dostępne są trzy poziomy:

  • Po pół roku dodatkowe 5 GB co miesiąc (łącznie 35 GB);
  • Po roku dodatkowe 10 GB (40 GB);
  • Po dwóch latach dodatkowe 15 GB (45 GB);

Zatem wystarczy, że przez dłuższy czas skorzystamy z promocji, a będziemy dostawać bonusy w postaci dodatkowego internetu, który możemy wykorzystać w zasięgu Play - także w sieci 5G. Dodatkowo pakiet zapewnia 5,75 GB danych w roamingu do wykorzystania na terenie UE.

REKLAMA

W regulaminie promocji operator ujawnia, że dotychczasowi uczestnicy promocji Masz za staż, którzy korzystali z oferty #GIGADAJE po zmianie na wyższy i trochę droższy pakiet zachowają miesiące stażu. Zatem są w stanie szybciej zyskać większe paczki, co wydaje się ciekawą opcją. 

Żeby aktywować pakiet, klienci Virgin Mobile na kartę muszą przejść do aplikacji Play24 lub zrobić to przy pomocy kodu *222*30#. Oferta #GIGADAJE za 5 złotych mniej oferuje dwa razy mniej bazowego internetu, także wydaje się, że #GIGAMAKS jest świetną opcją.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA