REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Thermomix dostał specjalną wersję. Cena nie zwali was z nóg

Oto przedmiot fascynacji polskich mediów społecznościowych: nowy Thermomix. A raczej - specjalna edycja tego najbardziej znanego i uwielbianego przez wielu urządzenia kuchennego. Albo najmniej - to zależy już od waszych preferencji.

02.06.2023
18:05
Oto Thermomix TM6 w wersji jubileuszowej
REKLAMA

Czy szaleństwo na Thermomixy już minęło? Czy to już koniec ciągłego zachwytu nad tym, jak wspaniałe i cudowne jest to urządzenie?

REKLAMA

Nie? To dobrze. Ponieważ Vorwerk zaprezentował nową, specjalną, cudowną i genialną jubileuszową wersję urządzenia Thermomix TM6. A oto, jak wygląda!

Thermomix TM6 na 140-lecie firmy

Firma odpowiedzialna za to urządzenie została założona w 1883 roku w Niemczech. Co z tego wynika? Otóż z okazji 140-lecia postanowiono wprowadzić nową wersję, która ma wyglądać wyjątkowo ekskluzywnie. Przekonajcie się sami. To ta po lewej stronie:

Wygląda jak... no właśnie, Thermomix. Po prostu jest to Thermomix w nieco lepszym opakowaniu. Firma informuje, że faktura obudowy urządzenia jest "oryginalna i przypomina szlif kamieni szlachetnych".

Dodatkowo dodano nowy, szampański odcień metalicznych detali, takich jak logo, pokrętło, uchwyt i elementy wentylacyjne. Faktura urządzenia ma przypominać szlif diamentu, co nadaje mu trójwymiarowy efekt, a także czyni tę wersję najtrwalszą i odporną na zarysowania spośród wszystkich dotychczasowych.

Źródło: Vorwerk

Ale czy różni się czymś jeszcze? Nie, to po prostu skórka dla Thermomixa. Coś na kształt skina w CS:GO. Firma podkreśla, że jest to dokładnie ten sam produkt, co standardowy TM6:

To dokładnie to samo urządzenie, różniące się jedynie kolorem, strukturą obudowy i kolorem elementów, takich jak uchwyt, ramiona i kratka wentylacyjna. Technologia wykonania limitowanej edycji w głębokiej czerni jest dokładnie taka sama jak w przypadku TM6 w klasycznym białym kolorze. Wszystkie funkcje są również identyczne jak w standardowym urządzeniu TM6

Jubileuszowy Thermomix TM6. Cena nie zwali was z nóg

REKLAMA

Zastanawiacie się pewnie, ile może kosztować coś takiego? Tyle samo, co standardowe, białe urządzenie. Skromne 5995 zł. Jeśli chcecie nabyć jubileuszową wersję Thermomixa, radzę się pośpieszyć, ponieważ będzie dostępna tylko w krótkim okresie, od 1 do 30 czerwca br.

W tym czasie, przy zakupie urządzenia Thermomix TM6 (zarówno w wersji białej, jak i jubileuszowej) otrzymacie torbę na urządzenie o wartości aż 225 złotych. Zapewne jest ona wycięta przy użyciu kosmicznych technologii... czy coś w tym stylu.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA