REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

9 miesięcy abonamentu za darmo w T-Mobile. Oto co trzeba zrobić

T-Mobile wystartował z ofertą skierowaną do potencjalnych nowych klientów. Pozwala ona uzyskać 9 miesięcy abonamentu za darmo.

02.06.2023
13:58
9 miesięcy abonamentu za darmo w T-Mobile. Oto co trzeba zrobić
REKLAMA

Promocje, w których możemy zyskać coś za darmo są najbardziej kuszące. Ostatnimi czasy było ich kilka. Na przykład Play oferuje do 4800 GB internetu przez następny rok, a Orange rozdaje dla posiadaczy abonamentu 100 GB na wakacje i 30 GB na 30 dni.

REKLAMA

9 miesięcy abonamentu za darmo. Po przeniesieniu numeru do T-Mobile.

Jak informuje T-Mobile, po przejściu do sieci można zaoszczędzić trochę gotówki. Co trzeba zrobić? Jeśli mamy numer w innej sieci, musimy go przenieść do T-Mobile oraz wybrać ofertę L Nielimitowana (90 złotych na miesiąc).

I to tak naprawdę tyle. Teraz przez 9 miesięcy nie będziemy płacić za abonament. W ramach tej oferty klient zyskuje nielimitowany internet, rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz trzy miesiące dostępu do usługi "Rozrywka bez Ograniczeń".

REKLAMA

Wraz z ofertą T-Mobile proponuje dwa smartfony - Oppo Reno 8T (z którym dostaniemy słuchawki Oppo Enco Buds 2 za darmo lub Motorola Moto G32. Akcja jednak nie potrwa wiecznie, bo tylko do końca tego miesiąca (do 30 czerwca).

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA