REKLAMA

Oppo Reno 10 Pro+ na zdjęciach. Szykuje się ładne i mocne urządzenie

Zdjęcia przedstawiające Oppo Reno 10 Pro+ przypadkiem trafiły do sieci, a my już wiemy czego możemy się spodziewać po nadchodzącym urządzeniu. Szykuje się mocny i ciekawy smartfon.

09.05.2023 19.19
Oppo Reno 10 Pro+ na zdjęciach. Szykuje się ładne i mocne urządzenie
REKLAMA

Po raz kolejny udało się uchwycić nowe urządzenie Oppo podczas kręcenia jego materiałów reklamowych. Seria 10 ma zadebiutować w tym kwartale, więc nic dziwnego, że powstają właśnie reklamy. Uchwycone urządzenie występuje w kolorze złotym, według doniesień ma jeszcze pojawić się fioletowe.

REKLAMA

Oppo Reno 10 Pro+ działa w oparciu o procesor Snapdragon 8+ Gen 1, czyli drugi najmocniejszy procesor dla telefonów z systemem Android na rynku. Będzie współpracować z 12/16 GB RAM, a pamięć na dane będzie w dwóch wariantach 256/512 GB. Ekran urządzenia ma przekątną 6,74 cala i ma być zakrzywiony po bokach. Rozdzielczość to 1,5 K, a częstotliwość odświeżania ma wynosić 120 Hz.

Z tyłu znajdą się trzy aparaty. Główny Sony IMX890 o rozdzielczości 50 megapikseli z optyczną stabilizacją obrazu. Drugi aparat ma rozdzielczość 8 megapikseli i obiektyw szerokokątny. Trzeci aparat ma korzystać z zoomu peryskopowego. Z przodu ma się znaleźć aparat o rozdzielczości 32 megapikseli.

Akumulator urządzenia ma pojemność 4700 mAh i obsługuje szybkie ładowanie z mocą do 100 W.

REKLAMA

Szykuje się mocne i ciekawe urządzenie, które prawdopodobnie zobaczymy również w Europie.

Zdjęcie główne przedstawia Oppo Reno 8T

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA