REKLAMA

Jeśli kupisz w kwietniu te telewizory Samsunga, możesz oszczędzić sporo kasy

Samsung odpalił promocję, w ramach której można oszczędzić trochę pieniędzy. Tym razem oferta obowiązuje telewizory z serii The Frame - jeśli dokonasz zakupu w kwietniu, masz szansę zgarnąć zwrot gotówki. Nawet 3000 złotych.

04.04.2023 15.58
samsung the frame 2022
REKLAMA

Telewizory Samsung The Frame z pewnością wyróżniają się na tle propozycji innych producentów. A to wszystko przez specyfikę sprzętu, który ma przypominać obrazy wrzucone w ramkę. Producent osiągnął taki efekt, zastosowując specjalny design oraz przede wszystkim, matową powłokę matrycy, która niweluje praktycznie wszelkie refleksy, bo te mogłyby zepsuć cały efekt obrazu.

REKLAMA

Urządzenia oferują również specjalny tryb sztuka, mający na celu zmniejszyć pobór prądu do minimum i dostosować podświetlenie tak, aby patrząca na niego osoba miała wrażenie, że spogląda nie na telewizor, a obraz. A jest to całkiem pomysłowe, ponieważ to daje możliwość stworzenia galerii we własnym domu przy pomocy ekranu - jeśli jeden obraz nam się znudzi, możemy wrzucić inny.

Samsung The Frame recenzja

Zwrot pieniędzy za zakup telewizorów Samsung The Frame

A teraz jest naprawdę sensowna okazja, aby zakupić takowy telewizor Samsung The Frame, ponieważ producent odpalił promocję, w której kupując ten sprzęt w kwietniu, zyskamy od 400 do 3000 złotych zwrotu. Oczywiście w zależności od modelu.

Które modele i jakie sklepy obejmuje zwrot gotówki?

Samsung przygotował obniżki cen 14 modeli telewizorów The Frame, których dotyczy promocja. Do każdej propozycji została przydzielona odpowiednia kwota zwrotu:

Samsung The Frame zwrot pieniędzy promocja  class="wp-image-3534596" width="371"
(źródło: Samsung)

A czy tak naprawdę warto się nią interesować? Tak! Weźmy przykładowo najtańszy model z ekranem o przekątnej 32” z 2022 roku, który w sklepie Audio Color kosztuje 1900 złotych, co oznacza, że faktycznie zapłacimy za niego 1500 złotych. A to naprawdę sensowna cena, w porównaniu do podstawowych 2200 złotych.

Podobnie jest z 50-calowym modelem, który w tym samym sklepie obecnie kosztuje 4200 złotych, a dostaniemy jeszcze 1000 złotych zwrotu - płacąc 3200 złotych (domyślna cena to 5000 złotych).

REKLAMA

Natomiast zwrot 3000 obejmuje tylko model Samsung The Frame o przekątnej 85 cala, na którego bądź co bądź, trzeba wydać 15000 złotych, chociaż są sklepy, gdzie sprzęt dostaniemy za ~13 tysięcy.

Aby uzyskać zwrot, trzeba kupić w jednym ze sklepów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, neonet.pl, audiocolor.pl, x-kom.pl, lub bezpośrednio od Samsunga, a następnie wystawić opinię w ciągu 14 dni na stronie sklepu (lub w porównywarce cenowej) i zarejestrować zgłoszenie, wykonując odpowiednie kroki.

Warto zaznaczyć, że promocja potrwa do 30 kwietnia tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA