REKLAMA

Orange kasuje dwie oferty na kartę. Znikną z rynku w przyszłym miesiącu

Wszystko wskazuje na to, że dwie oferty Orange na kartę niebawem przejdą do lamusa, ponieważ operator postanowił zrobić wiosenne porządki. W niedalekiej przyszłości taryfy Orange YES oraz Orange Pop zostaną całkowicie wyłączone, ale bez obaw. Firma nie pozostawi swoich klientów na lodzie.

18.04.2023 13.11
orange
REKLAMA

Wybierając numer na kartę w Orange, dotychczas mieliśmy do wyboru cztery taryfy na kartę. Mowa tu o YES, POP, FREE oraz Zawsze bez limitu, natomiast dwie z nich idą w zapomnienie. Na szczęście klienci, którzy korzystali z tych dwóch ofert, zostaną automatycznie przeniesieni do innej. 

REKLAMA

To ostatni miesiąc Orange YES i Orange POP. Klienci zostaną przeniesieni do Orange Free

Na oficjalnym blogu Orange firma poinformowała o zamknięciu dwóch ofert na kartę, które będą działały tylko do następnego miesiąca - aż do 21 maja br. Po tym czasie osoby, które korzystają z taryf Orange YES i Orange POP, zostaną automatycznie przeniesione do Orange Free. Tak więc nie będzie trzeba wykonywać żadnych dodatkowych kroków w związku ze zmianą.

REKLAMA

Operator zaznacza, że nic nam nie przepadnie - wszelkie środki, gigabajty pozostaną do dyspozycji na kontach. Co więcej, ceny będą te same co wcześniej, więc tak naprawdę przejście na Orange Free to same plusy. Po każdym doładowaniu konta w tej ofercie dostaje się więcej bonusowych GB internetu mobilnego.

Przed wprowadzeniem zmian Orange powiadomi swoich klientów, którzy korzystają z tych taryf poprzez wiadomość SMS. Orange informuje, że jeśli komuś nie pasuje przeniesienie do nowej taryfy, można ją anulować w dowolnym momencie lub po prostu zmienić.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA