REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

OPPO Enco Air 3 już w sprzedaży. Cena słuchawek w Polsce jest bardzo miła

OPPO wzmacnia nie tylko smartfonowe imperium, ale wprowadza na rynek coraz kolejne generacje słuchawek. Tym razem przyszedł czas na taniutkie OPPO Enco Air 3, które właśnie trafiły do sprzedaży w Polsce. Co oferują i przede wszystkim ile kosztują?

13.04.2023
21:44
Oppo Enco Air 3
REKLAMA

W ofercie chińskiego giganta technologicznego każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ ten serwuje urządzenia z przeróżnych półek cenowych. Seria słuchawek Enco z dopiskiem Air należy do tych bardziej przyjaznych portfelowi propozycji. I nie inaczej jest w przypadku nowych Enco Air 3, czyli już kolejnego wydania z rodziny. 

REKLAMA

Oto specyfikacja OPPO Enco Air 3

Najnowsze bezprzewodowe słuchawki producenta na polskim rynku to propozycja dla fanów dousznych TWS-ów, którym dokanałowa budowa może nie do końca odpowiadać. Wyglądem przypominają podstawowe AirPodsy, a ich etui ładujące z przezroczystą klapką prezentuje się naprawdę ciekawie.

Jeśli chodzi o specyfikację, to każda słuchawka OPPO Enco Air 3 ma zintegrowane 13,4-mm przetworniki, a producent w środku przeprojektował wnękę akustyczną, która ma polepszyć jakość basów. Przetworniki są wspierane układem Tensilica Cadance HiFi 5.

Oppo Enco Air 3 class="wp-image-3553256"
(źródło: OPPO Global)

Producent chwali się do 6 godzin pracy słuchawek, które wraz z etui można przedłużyć maksymalnie do 25 godzin. Sprzęt oferuje łączność bezprzewodową Bluetooth 5.3, zapewniającą opóźnienia rzędu 47 ms w grach. Z innych ważniejszych funkcji, warto wspomnieć o możliwości połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie.

REKLAMA

Polska cena Enco Air 3. Ile przyjdzie nam zapłacić za słuchawki?

OPPO Enco Air 3 są już dostępne w regularnej sprzedaży w Polsce w popularnych sklepach z elektroniką - m.in. Media Markt i RTV Euro AGD. Słuchawki zostały wycenione na 249 złotych.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA