ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Ten najcieńszy telewizor Samsunga robi wrażenie. A z nim soundbar za zeta w przedsprzedaży

Samsung nie zatrzymuje swojego podboju rynku telewizorów i wprowadza kolejny model do Polski. Do przedsprzedaży trafił bowiem ultracienki model S95C z matrycą OLED, którego cienka konstrukcja i piękny ekran to nie są jego jedynymi mocnymi stronami.

07.04.2023 15.16
Samsung OLED S95C
REKLAMA

Popularny koreański producent znany głównie ze smartfonów postanowił wreszcie wprowadzić do przedsprzedaży swój jeden z najlepszych i najcieńszych telewizorów, jakie kiedykolwiek stworzył. Zamawiając urządzenie, dostaniemy soundbar za symboliczną złotówkę.

REKLAMA

Jaką specyfikację oferuje Samsung OLED S95C?

Nowy telewizor Samsung będzie dostępny w kilku wersjach, o różnych - mniejszych i większych przekątnych ekranu. Niemniej jednak ich cechą wspólną jest matryca, jaką tu zastosowano - czyli QD-OLED.

Niezależnie od przekątnej w telewizorze Samsung S95C, mamy do czynienia z rozdzielczością 4K, częstotliwością odświeżania 144 Hz, 0,1 ms czas reakcji i wsparciem AMD FreeSync Premium Pro. Panelowi nie zabrakło technologii HDR10+. 

Samsung OLED S95C (źródło: Samsung)

Co ciekawe, urządzenie ma na pokładzie specjalny procesor AI, który podwyższa jakość wyświetlanego obrazu o niższych rozdzielczościach (rzędu FullHD) do szczegółowości zbliżonej 4K. Ważnym aspektem urządzenia jest jego grubość - zaledwie uwaga, 11 milimetrów. Urządzenie jest tak cienkie, ponieważ jego wszystkie porty - m.in. 4x HDMI 2.1, zostały zintegrowane do zewnętrznego modułu One Connect Pro.

Teraz telewizor Samsunga w przedsprzedaży z soundbarem za zeta

Samsung poinformował, że można już zamawiać omawiany model telewizora. Ten jest dostępny w trzech wersjach - o przekątnej 55, 65 i 77 cali. Zamawiając wcześniej urządzenie dostaniemy soundbar za symboliczną złotówkę - dla wersji 55” jest to model HW-Q800B, natomiast dla 65” i 77” - HW-Q930B.

REKLAMA
(źródło: Samsung)

A jak wyglądają ceny? Samsung OLED S95C w wersji 55” kosztuje 12 499 złotych, 65” - 16 499 złotych, natomiast 77” - 24 499 złotych. Na końcu dodam, że przedsprzedaż potrwa do 24 kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA