REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

WHEN U BUY - świetna aplikacja usprawniająca zakupy online. Współpracuje ze znanymi sklepami, których liczba będzie rosła

Zakupy w sieci są w dzisiejszych czasach niezwykle wygodne - wiele rzeczy możemy zamówić przez internet. Jeśli kupujemy z wielu stron, problemem może okazać się ogarnięcie wszystkich zamówień, jednak znalazł się na to sposób. Powstała aplikacja WHEN U BUY usprawniającą kupowanie online, która działa również z innymi sklepami.

14.04.2023
14:15
WHEN U BUY - świetna aplikacja usprawniająca zakupy online. Współpracuje ze znanymi sklepami, których liczba będzie rosła
REKLAMA

Aplikacja WHEN U BUY może okazać się idealnym rozwiązaniem dla osób, które bardzo często robią zakupy przez internet z większej liczby sklepów. Stworzone przez Ewę Kraińską rozwiązanie jest już dostępne do pobrania na smartfony. Jak działa i co oferuje?

REKLAMA

WHEN U BUY. Ta aplikacja jest świetna i ma ogromny potencjał

Opisywane dziś oprogramowanie wydaje się naprawdę przydatne. Ma być lekarstwem na problemy ze sprawdzaniem, czy nasza paczka jest gotowa i kiedy do nas przyjdzie na osobnych aplikacjach, stronach internetowych i mailach od różnych sklepów. Apka umożliwia wyświetlenie wszelkich wykonanych zakupów i śledzenie ich statusu w jednym miejscu z określonych platform internetowych.

Jeśli oczekujemy na kuriera, WHEN U BUY wyświetli status dostawy, a nawet oferuje system do zarządzania zwrotami - jako osobna zakładka. Oprogramowanie może służyć jako system ułatwiający analizę wydatków, chociaż to tylko jedno z potencjalnych zastosowań.

Dzięki when U buy wszystkie swoje zakupy internetowe masz w jednym miejscu. Wystarczy założyć konto, dodać swoje ulubione sklepy, zalogować się do nich, a aplikacja zadba o resztę.

Koniec z szukaniem statusów zamówień w osobnych aplikacjach, e-mailach czy na stronach sklepów internetowych.

Statusy zamówień aktualizowane są co 3 godziny. Zobaczysz, czy zamówienie do Ciebie dotarło, jaki jest jego status i czy produkt został zwrócony, a także w jakiej formie.

- wyjaśnia Ewa Kraińska, CEO&Founder WHEN U BUY

Chociaż za aplikacją stoi polski zespół to rozwiązanie działa nie tylko z popularną polską platformą e-commerce. Warto zaznaczyć, że jest we wczesnej fazie rozwoju i na razie współpracuje z trzema znanymi sklepami online, ale na szczęście zapowiedziano, że kolejne sklepy będą niebawem dodawane.

REKLAMA

Nie osiadamy jednak na laurach. Planujemy dalej rozwijać aplikację! Regularnie korzystaj i sprawdzaj jakie sklepy i funkcjonalności dodajemy z upływem czasu.

- czytamy na stronie aplikacji

To świetna wiadomość, ponieważ WHEN U BUY ma ogromny potencjał na ułatwienie ogarnięcia zakupów online. Aby to się jednak udało, potrzebna jest baza jak największej liczby sklepów działających w Polsce.

Aplikację możecie sami przetestować, jest dostępna do pobrania ze sklepów Google Play oraz App Store.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA