REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Kartki świąteczne na Wielkanoc za darmo. Złóż wyjątkowe i jedyne życzenia swoim bliskim

E-kartki na Wielkanoc to niezwykle ciekawy pomysł na złożenie bliskim świątecznych życzeń. Istnieje bardzo wiele sposobów na wysłanie spersonalizowanych kartek świątecznych na Wielkanoc. W tym artykule przedstawimy dziewięć sposobów na to, jak zrobić i wysłać elektroniczne kartki na Wielkanoc, za pomocą stron i aplikacji, w których możesz wpisać dowolną treść i użyć takiej grafiki, jaka się Tobie podoba.

08.04.2023
18:14
Kartki świąteczne na Wielkanoc 2023 za darmo. Złóż życzenia
REKLAMA

Kartki na Wielkanoc to część polskiej tradycji. Niegdyś wysyłane za pomocą poczty, dziś kartki z życzeniami na Wielkanoc są wysyłane online.

Wydawać by się mogło, że stworzenie i wysłanie fajnej, spersonalizowanej elektronicznej kartki na święta to rzecz wymagająca zarówno znajomości obsługi komputera jak i talentu graficznego. Jednak rzeczywistość jest inna - dzisiaj wystarczy nam okno przeglądarki lub po prostu telefon, by stworzyć piękną kartkę na Wielkanoc ze spersonalizowanym życzeniami.

REKLAMA

Kartki z życzeniami świątecznymi na Wielkanoc - darmowe narzędzia i aplikacje:

Utwórz kartki z życzeniami świątecznymi na Wielkanoc

Kartki na Wielkanoc stworzone w aplikacji Utwórz kartki z życzeniami pozwalają złożyć życzenia w prosty i przyjemny dla oka sposób. Aplikacja ta zawiera wiele różnych szablonów kartek z życzeniami na niemalże wszystkie okazje i święta celebrowane w polskiej kulturze.

Utwórz kartki z życzeniami zawiera ponad 20 różnych szablonów ekartek na Wielkanoc, z których każdy może zostać spersonalizowany własnym tekstem, życzeniami i dedykacją. Aplikacja umożliwia udostępnienie kartki w dwóch formach = w serwisie społecznościowym (np. Facebook) lub jako ekartkę do pobrania.

Canva

Canva to aplikacja, która podbiła serca zarówno doświadczonych twórców grafiki jak i amatorów. I nie ma co się dziwić, gdyż Canva pozwala zarówno na tworzenie obrazów od podstaw, jak i edycje gotowych szablonów - w tym elektronicznych kartek na Wielkanoc.

Aplikacja pozwala na tworzenie kartek zarówno w nowoczesnym, minimalistycznym stylu jak i pięknych, Wielkanocnych ekartek o bardziej tradycyjnym charakterze. Takie kartki z życzeniami stworzone w Canvie można zarówno pobrać jak i od razu udostępnić poprzez serwisy społecznościowe.

VistaCreate

Jak stworzyć swój pierwszy projekt za pomocą aplikacji mobilnej VistaCreate

Chętni do samodzielnego zrobienia kartki na Wielkanoc docenią darmową aplikację VistaCreate. Ta prosta, lecz intuicyjna aplikacja to alternatywa dla Canvy, która tak jak ona posiada wiele szablonów ekartek z życzeniami na Wielkanoc, które można dowolnie personalizować. Jednakże w przeciwieństwie do wielu darmowych rozwiązań, VistaCreate pozwala na animację poszczególnych elementów kartki świątecznej.

Aplikacja pozwala również na wysłanie animowanych kartek na Wielkanoc poprzez wiadomość email lub udostępnienie np. na Facebooku.

Strona Kartki TJA

Kartki TJA to popularny serwis umożliwiający tworzenie ekartek okolicznościowych, w tym kartek z życzeniami na Wielkanoc. Strona jest niezwykle prosta w obsłudze - wystarczy wybrać jeden z setek szablonów, wpisać życzenia i zapisać kartkę na komputerze lub wysłać ją do bliskiej osoby poprzez jeden z dostępnych serwisów, m.in. Facebook, Messenger czy Twitter.

Jedną z największych zalet serwisu TJA jest fakt, że jest to polska strona, dzięki czemu wszystkie dostępne na niej kartki posiadają czcionki obsługujące polskie znaki.

CreateGreetingCards

Wiele serwisów oferujących stworzenie własnych ekartek na święta - w tym na Wielkanoc, pozwala jedynie na personalizacje dedykacji. Zwykle gotowe szablony nie zawierają wystarczająco miejsca na wpisanie własnych życzeń. W opozycji do tego stoi strona CreateGreetingCards, które oprócz personalizacji szablonów pozwala na wpisanie własnych życzeń.

Serwis posiada nie tylko wiele różnych szablonów ekartek na Wielkanoc, ale również gotowych treści życzeń - zarówno żartobliwych jak i bardziej poważnych.

Greetings Island

Greetings Island to idealne rozwiązanie dla tych, którzy na Wielkanoc chcą zaskoczyć bliskich ekartką z życzeniami. Serwis oferuje nie tylko piękne, spersonalizowane kartki na Wielkanoc (oraz wiele innych okazji), ale jako jedyny oferuje wysłanie ich w wirtualnej "kopercie" za pomocą wiadomości email lub wygenerowanego linku.

Kartki Wielkanocne przygotowane z pomocą gotowych szablonów Greetings Island można również pobrać i wydrukować, jednak należy pamiętać, że serwis jest anglojęzyczny i nie wszystkie dostępne czcionki będą poprawnie wyświetlać wpisany tekst życzeń.

PiZap

Jeżeli chcesz stworzyć niepowtarzalną kartkę na Wielkanoc, PiZap będzie jednym z najlepszych narzędzi, by to zrobić. Prosty w obsłudze program w przeglądarce pozwoli ci zarówno stworzyć piękną kartkę Wielkanocną z gotowego szablonu, jak i pozwoli zrobić własną od zera.

PiZap posiada wiele różnych clip artów, ramek i czcionek, które sprawią, że ekartka z życzeniami na Wielkanoc będzie nie tylko spersonalizowana, ale przede wszystkim interesująca i oryginalna.

Jak zrobić wielkanocną kartkę w programie graficznym?

GIMP

Naszą ostatnią propozycją na darmową ekartkę na Wielkanoc jest samodzielne stworzenie jej w programie GIMP. GIMP to znany wszystkim "darmowy Photoshop", który z powodzeniem nadaje się zarówno do prostej edycji grafiki jak i bardziej złożonych projektów.

Choć na pozór nie jest tak prosty w obsłudze tak jak przeglądarkowe alternatywy pokroju Canvy czy VistaCreate, dzięki wielu poradnikom z pomocą GIMPa można z łatwością stworzyć kartkę z życzeniami na Wielkanoc

Kartka - GIMP
REKLAMA

Ekartki z życzeniami na Wielkanoc - proste i za darmo

Ekartki na święta Wielkanocne w ostatnich latach znacznie zyskały na popularności. I nie ma co się dziwić, gdyż są one nie tylko darmowe, ale także niezwykle proste w zrobieniu. Osoby mniej obeznane w obsłudze komputera również mogą stworzyć własną wirtualną kartkę za sprawą generatorów ekartek z życzeniami na Wielkanoc

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA