REKLAMA

Ruszyły wiosenne promocje na Amazonie. Oto najciekawsze oferty na elektronikę

Amazon postanowił przywitać wiosnę obniżkami. Ofert jest sporo, więc wyłowiliśmy promocje na technologie. Jeżeli planowaliście ostatnio kupować myszkę, klawiaturę lub odkurzacz, to mamy dobrą wiadomość.

27.03.2023 15.59
Promocje Amazon Prime
REKLAMA

Promocje wystartowały w poniedziałek o 18:00 i potrwają do 29 marca. Czasu na zastanowienie się nie ma więc wiele, ale na szczęście obniżki potrafią być kuszące. Jak te, które dla was wybraliśmy.

REKLAMA

Klawiatury od Steelseries

Steelseries to marka dobrze znana graczom. W wiosennej promocji Amazona znajdziecie kilka produktów tego producenta w niższej cenie. My najpierw wybraliśmy dla was klawiaturę SteelSeries Apex Pro Mini, która zwykle kosztuje 1090 zł, a obecnie możecie ją dostać za 798 zł. To rzecz dla miłośników precyzji. Można ustawić czułość każdego klawisza albo zaprogramować dwie różne akcje dla tego samego przycisku – np. lekkie dotknięcie odpowiadać będzie za chodzenie, a mocniejsze uruchomi sprint. Na dodatek sama klawiatura jest bardzo kompaktowa i zajmuje niewiele miejsca na biurku.

Dla osób szukających czegoś większego, alternatywą może być SteelSeries Apex 7. Tym razem jest to klawiatura przewodowa, mechaniczna. Bardzo ciekawą opcją jest wyświetlacz OLED, który wyświetla powiadomienia z gier czy aplikacji. Do tego dochodzi aluminiowa rama i wygodna magnetyczna podpórka nadgarstka, którą można odczepić.

Słuchawki SteelSeries Arctis 1

Te bezprzewodowe słuchawki szczególnie polecamy właścicielom konsoli Nintendo Switch. Co jednak najważniejsze, działają ona także z innymi sprzętami. I to działają bardzo dobrze, o czym pisał Szymon, szczególnie na Switchu:

SteelSeries Arctis 1 Wireless eksponuje te dźwięki, które kompletnie umykają podczas gry na głośniczkach. Bawiąc się z Luigi’s Mansion 3 odkryjecie zestaw zupełnie nowych efektów dźwiękowych. Kapanie wody. Kroki na drewnianej posadzce gdzieś w oddali. Delikatne skrzypienie zawiasów. To smaczki, których w życiu byście nie odczuli grając na głośnikach tabletu. Z kolei te dźwięki, które znacie doskonale, nabierają dodatkowej głębi, stają się dłuższe i szersze. Różnicę poczujecie już nawet po systemowych dźwiękach Switcha. Gwarantuję to wam.

W promocji Amazona znajdziemy też zegarki Amazfit

To opcje dla tych, którzy chcieliby mieć inteligentny zegarek na ręku, ale wolą bardziej klasyczny wygląd. Model GTR 2 wyposażony jest w wyświetlacz Amoled o rozmiarze 1,39 cala. Jak na tego typu sprzęt przystało, mierzy podstawowe parametry takie jak tętno, poziom nasycenia krwi, jakość snu, poziom stresu oraz posiada wiele sportowych funkcji. Bardziej elegancki jest model GTR 3 Pro. Tutaj twórcy postawili nie tylko na wygląd, ale też na dodatkowe możliwości, jak choćby wyświetlacz Ultra HD Amoled czy aż 150 wbudowanych sportowych funkcji. Ma także zintegrowany wysokościomierz oraz obsługuje pięć satelitarnych systemów nawigacji, w tym GPS.

Inteligentna ładowarka samochodowa Noco Genius1Eu

To rozwiązanie typu wszystko w jednym - ładowarka, konserwator akumulatora i ładowarka podtrzymująca, wraz z funkcją odsiarczania. Urządzenie powstało z myślą o samochodowych akumulatorach, ale też tych morskich. Ładowanie jest precyzyjne, a sensor temperatury wykrywa temperaturę otoczenia i zmienia parametry ładowania, by zapobiec przeładowaniu w gorącym klimacie i niedoładowaniu w chłodnym. Sprzęt wykrywa zasiarczenie akumulatora i wzrost kwasowości, dzięki czemu jest w stanie przywrócić utraconą wydajność akumulatora w celu poprawienia rozruchu silnika i żywotności baterii.

Odkurzacz Neato D800

REKLAMA

Wiosna to dla wielu czas porządków. A te zaś są nieco przyjemniejsze, jeśli to nie my musimy biegać ze szczotką czy kijem od odkurzacza. Ciekawą alternatywą może być więc odkurzacz Neato D800, który teraz dostępny jest o 51 proc. taniej. Producent deklaruje, że charakterystyczny kształt litery D pozwala dotrzeć do zanieczyszczeń w rogach, a "spiralna szczota Combo jest do 70% większa niż w przypadku okrągłych robotów". Brudy trafiają do pojemnika o pojemności 0,7 l, zaś bateria pozwala na 90 minut pracy. Potem odkurzacz wraca do ładowania i jeśli jest taka potrzeba, po zebraniu sił kontynuuje sprzątanie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA