REKLAMA

Spotify ma nową funkcję. Pokochasz ją, gdy zapragniesz muzyki w dziwnych sytuacjach

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka muzyka jest najlepsza do pieczenia sernika? Albo kiedy jesteś zły i leżysz w wannie? Nie? Spotify wprowadza funkcje, która pozwoli ci tworzyć playlisty do najbardziej nieoczekiwanych i prozaicznych czynności.

29.03.2023 09.22
Spotify ma nową funkcję. Pokochasz ją, gdy zapragniesz muzyki w dziwnych sytuacjach
REKLAMA

Spotify już od dawna wsłuchuje się w naszą muzykę, czego efektem są składanki tygodniowe, codzienne, według wykonawców, gatunków, dat, a nawet nastrojów. Ktoś w Spotify stwierdził, że to nie wystarczy i trzeba pójść o krok dalej. Efektem tego są niszowe mixy Spotify.

REKLAMA

Spotify zapewni ci idealną muzykę do wściekłego gotowania i innych, niszowych sytuacji.

W nocy 29 marca Spotify ogłosił wprowadzenie do serwisu nowej funkcji: Niche Mixes generującej dostosowane do użytkowników i sytuacji playlisty. Wystarczy, że w wyszukiwarce Spotify - w języku angielskim - opiszesz co robisz, jak się czujesz lub do jakiej epoki chcesz się przenieść, a Spotify wygeneruje playlistę na podstawie wyszukiwania. Aby wygenerować playslistę, musisz zmienić język aplikacji na angielski, a następnie w języku angielskim wyszukać słowo lub frazę i zakończyć ją słowem 'mix', np. "driving mix".

REKLAMA
Playlisty do pieczenia

Funkcja dostępna jest dla wszystkich użytkowników - zarówno Premium, jak i darmowych. Playlisty zmieniają się codziennie, tak więc playlista "wściekła jazda na rowerze" wygenerowana dzisiaj będzie inna niż ta wygenerowana jutro

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA