REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Samsung grubo zaczyna sezon. Kupujesz telewizor, soundbar dostaniesz za złotówkę

Tegoroczna oferta telewizorów Samsunga zapowiada się bardzo ciekawie. Uwagę kraść będą QD-OLED TV, ale też i jeszcze lepsze Neo QLED-y i cała reszta zgrai. Patrząc na przedsprzedażowe promocje, powinny się sprzedać co najmniej przyzwoicie.

14.03.2023
18:11
Samsung grubo zaczyna sezon. Kupujesz telewizor, soundbar dostaniesz za złotówkę
REKLAMA

Samsung właśnie uruchomił pierwszy etap przedsprzedaży telewizorów na rok 2023. Dostępne są wybrane modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K i OLED. Konkretniej, oferta obejmuje telewizory Neo QLED 4K 55QN85C, 65QN85C, 65QN95C, modele Excellence Line Neo QLED 8K 65QN700C, 65QN800C, 65QN900C oraz telewizor OLED S90C o przekątnej 55 i 65 cali.

REKLAMA

Na dziś nie możemy w ciemno polecić tych telewizorów, tak jak żadnego produktu, którego jeszcze nie testowaliśmy. Z ich specyfikacji wynika jednak, że nie stanowią wielkiej rewolucji względem zeszłorocznych modeli - ale ewolucję w korzystnym kierunku. W szczególności w kwestii telewizorów Samsung OLED, które będą oferować jeszcze wyższą maksymalną jasność. Jeżeli w obliczu powyższego kogoś stać na taki kredyt zaufania... to dobrze. Bo zaoszczędzi sporo pieniędzy.

Soundbad Samsunga tanio - bo za 1 zł. Do wybranych Samsung OLED i Samsung Neo QLED na rok 2023.

W zależności od wybranego modelu oferowane są soundbary HW-Q800B lub HW-Q930B. Oba urządzenia obsługują funkcję Q-Symphony (możliwość równoczesnego i wzajemnie uzupełniającego się działania systemu audio telewizora i soundbaru) i Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni (wykorzystanie SI do pozycjonowania dźwięku w pionie, bazując na informacjach z obrazu).

REKLAMA
Promocja na zestawy telewizor + soundbar. Samsung rozpoczyna sezon 2023

Zamówienia w ramach przedsprzedaży można składać od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku. Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r. Liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona. Zestawy promocyjne można zamawiać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w Audio Color, RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA