REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

To będzie potęga Apple w Polsce. iSpot połknął swojego największego konkurenta

iSpot, czyli jeden z bardziej rozpoznawalnych w Polsce oficjalnych resellerów Apple, właśnie kupił jednego ze swoich konkurentów.

31.03.2023
18:51
iSpot Cortland Apple
REKLAMA

Należący do 123 Investments iSpot poinformował, że od teraz jest właścicielem 100 proc. udziałów Cortlanda. Dotychczasowy konkurent ma w swoim portfolio 16 salonów i zatrudnia 180 pracowników. Jak informuje właściciel iSpotu, w wyniku połączenia obu firm prognozowany na 2023 r. przychód ma przekroczyć 1 mld złotych, a w całej Polsce w efekcie ma być 47 salonów (iSpot do tej pory miał ich 31).

REKLAMA

iSpot kupuje Cortland. Co to oznacza dla klientów i fanów Apple?

Salony Cortland zaczną operować pod szyldem iSpot w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Jeszcze w tym roku firma otworzy swoje pierwsze salony Apple Premium Partner, czyli nowego doświadczenia handlowego, stworzonego przez Apple w celu rozwijania dużych salonów we współpracy z partnerami.

REKLAMA

- Zakres i skala współpracy przyniosą nowe możliwości dalszego rozwoju, szczególnie w obszarze rynku edukacji oraz klientów biznesowych. Połączone przedsiębiorstwa staną się również numerem jeden w zakresie świadczenia usług serwisowych Apple Authorized Service Provider - jak zauważa w wysłanej mediom informacji prasowej Keith Busutil, prezes 1923 Investments.

iSpot i Cortland są dwoma z trzech Apple Premium Resellerów w Polsce. Dodatkowo, w kraju działa jeszcze iDream, który ma 11 salonów: w Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Olsztynie, Szczecinie, Toruniu oraz Łodzi.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA