REKLAMA

iPhone znów będzie miał coś "naj". Xiaomi przestanie być liderem

Patrząc na smukłe telefony Galaxy i Oppo, można odnieść wrażenie, że iPhone wygląda nieco... klasycznie, by nie powiedzieć przestarzale. To jednak ma się zmienić, a przynajmniej w przypadku najdroższego modelu.

17.03.2023 19.05
Który iPhone w 2023 roku wybrać? Przegląd telefonów Apple'a
REKLAMA

Według Ice Universe, znanego sygnalisty na Twitterze, zaplanowany na bieżący rok iPhone 15 Pro Max będzie najprawdopodobniej telefonem z najcieńszymi ramkami wokół wyświetlacza w historii. Ekran ma otaczać raptem 1,55 mm materiału. Do tej pory rekordzistą był Xiaomi 13.

REKLAMA

By nadać kontekst tej mierze, iPhone 14 Pro ma ekran otoczony ramkami o grubości 2,17 mm. Galaxy S22 i Galaxy S23 mają ramki o grubości 1,95 mm. Wyświetlacz Xiaomi 13 jest otoczony z trzech stron ramką o grubości 1,61 mm i na dole o grubości 1,81 mm. Ice Universe niestety nieczytelnie precyzuje o który wymiar chodzi.

iPhone 15 Pro Max. Telefon Apple’a znów będzie piękny?

Według informacji udostępnionych przez sygnalistę, na smukłej ramce zmiany we wzornictwie się nie kończą. Wyspa z systemem aparatów ma mniej wystawać poza obrys obudowy. Telefon ma być też nieco bardziej zaokrąglony, w tym na krawędziach wyświetlacza - co ma zapewniać złudzenie, jakby wyświetlacz i obudowa były jedną, spójną bryłą.

REKLAMA
xiaomi 13 test 5
Xiaomi 13

Na dziś nie wiemy nic więcej o nowych telefonach Apple’a, w tym o ich tańszych odmianach. Po prawdzie nic dziwnego. Apple planuje ich premierę dopiero na jesień tego roku i prawdopodobnie nadal może wprowadzać drobne poprawki do projektu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA