REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Ależ przeceny na sprzęt Apple’a. Ale trzeba się spieszyć

Nowy iPhone, MacBook Pro? A może Apple Watch? Te i inne produkty Apple'a znajdziesz nawet 1000 zł taniej podczas Wiosennych okazji Amazon.

29.03.2023
11:37
Ależ przeceny na sprzęt Apple’a. Ale trzeba się spieszyć
REKLAMA

Apple znany jest z pozyskiwania ze swych produktów dość dużej marży, co przekłada się na ich dość wysoką cenę. Jednak obecne promocje w ramach kończących się już Wiosennych okazji na Amazonie zapewniają spore obniżki. MacBook Pro 1500 złotych taniej, iPhone 14 Pro Max niemal 1000 złotych mniej - a to tylko początek tego, co jeszcze możesz znaleźć w wybranych przez nas super ofertach.

REKLAMA

iPhone 13 - taniej o nawet 1160 zł

iPhone 13 to telefon, który może pochwalić się bardzo dobrą wydajnością zapewnioną przez układ A15 Bionic. Producent wyposażył smartfon w obiektyw szerokokątny z przysłoną f/1,6 oraz ultraszerokokątny z przysłoną f/2,4, a model Pro ma też dodatkowy teleobiektyw z przysłoną f/2,8.

W Wiosennych okazjach Amazon dostępne są różne warianty iPhone'a 13:

iPhone 14 - taniej o nawet 1000 zł

iPhone 14 to najnowszy model iPhone'a, który spodoba się nie tylko fanom marki. Model 14 Pro to pod wieloma względami lepsza wersja 13 - ma lepszy procesor i aparat. Modele 14 Pro i Pro Max wyróżniają się Dynamiczną Wyspą, która w sprytny sposób ukrywa przednią kamerę i sensory, jednocześnie zaopatrując urządzenie w przydatne, łatwo dostępne widgety.

W Wiosennych okazjach Amazon dostępne są różne warianty iPhone 14:

Apple AirPods z etui ładującym (2. generacja) - 576,66 zł (było 799 zł)

AirPods 2. generacji to bezprzewodowe słuchawki, które cechują się wysoką jakością wykonania i eleganckim designem. Plusem jest też świetna współpraca z innymi urządzeniami Apple'a. Użytkownicy mogą bezproblemowo przełączać się pomiędzy urządzeniami, co sprawia, że słuchawki te są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. AirPods zapewniają do 5 godzin słuchania podczas jednej sesji i do 24 godzin pracy wraz z etui ładującym.

Apple Watch Ultra GPS + Cellular z kopertą 49 mm z tytanu z paskiem Ocean w kolorze północy - 3990 zł (było 4508 zł)

Apple jest znany z dbałości o szczegóły oraz wysokiej jakości materiałów używanych do produkcji swoich urządzeń. Apple Watch Ultra kontynuuje tę tradycję, oferując elegancki i wytrzymały smartwatch. Apple Watch Ultra ma aplikację dedykowane entuzjastom nurkowania, przeprojektowany kompas, wytrzymałą, a jednocześnie lekką tytanową obudowę, precyzyjny dwuczęstotliwościowy GPS oraz oferuje do 36 godzin pracy na baterii.

Apple 2021 MacBook Pro (14-calowy, Czip Apple M1 Pro z 10-rdzeniowym CPU i 16-rdzeniowym GPU, 16 GB RAM, 1 TB SSD) - gwiezdna szarość - 9980 zł (było 11499 zł)

REKLAMA

Choć ten model MacBooka Pro został zaprezentowany ponad półtora roku temu, nadal jest świetnym do polecenia sprzętem za sprawą procesora Apple M1. Komputer jest w stanie poradzić sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami, takimi jak edycja wideo czy grafika 3D. Jednocześnie zachowuje on typowe dla sprzętu Apple lekkość i komfort pracy.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA