REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Zamiast dolara na złotym łańcuchu masz gamingowy tablet Asusa. Z Windowsem. Co może pójść nie tak?

Asus nawiązał dość szczególną współpracę z modową firmą Acronym, efektem której jest gamingowy tablet najwyższej klasy doskonale dopasowany do wzornictwa i stylu ubrań partnera. Pełen swag.

31.03.2023
20:01
Acronym Asus ROG
REKLAMA

Moda nowoczesna bez wątpienia potrafi być odważna. Teraźniejsze czasy promują również otwarte umysły i kreatywność, w wzornictwie ubraniowym czy przemysłowym. Dlatego efekt współpracy Asusa i Acronyma raczej już nie powinien nikogo dziwić. Walorów stylizacyjnych nie oceniamy - są różne gusty, rzeczoną ocenę lepiej zostawić czytelnikom. Tym niemniej traktowanie gamingowego tabletu jako eksponowane akcesorium? Można zaryzykować opinię, że to odważne podejście do zagadnienia.

REKLAMA
Acronym x Asus ROG Flow Z13-ACRNM RMT02

Na docenienie tej odwagi liczą Asus i Acronym. Specjalna edycja opracowanego wspólnie przez obie firmy tabletu ROG Flow Z13-ACRNM RMT02 zawiera obudowę, która zarówno chroni urządzenie przed urazami fizycznymi, jak i wygodnie i estetycznie się dopasowuje do kurtek Acronyma. Można nawet zawiesić przed sobą tablet w stylu swag, eksponując urządzenie, by inni je podziwiali.

Tablet jako ozdoba. I jako potężny sprzęt gamingowy.

Acronym x Asus ROG Flow Z13-ACRNM RMT02

Poza specjalną obudową, zmieniło się też samo wzornictwo tabletu. Asus pozbył się wszelkich zwyczajowych naklejek i nadruków informujących o zaszytych w tablecie podzespołach i technologiach. Nawet klawiatura jest zmieniona na kolorystycznie dopasowaną do reszty zestawu.

Sam tablet pracuje pod kontrolą Windowsa 11 i oferuje mocarne podzespoły. Konkretniej, procesor Core i9, któremu towarzyszy 32 GB RAM, układ graficzny GeForce RTX 4000 i terabajtowa pamięć SSD. Gry są wyświetlane na 13,4-calowym wyświetlaczu z odświeżanie 165 Hz i pełnym pokryciem palety barwnej DCI-P3.

REKLAMA
Acronym x Asus ROG Flow Z13-ACRNM RMT02

Cena i data handlowa premiery tabletu nie są jeszcze znane. Należy jednak założyć, że do najtańszych należeć nie będzie.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA